Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017 До уваги школярів, вступників, їхніх батьків та вчителів! Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує всіх зацікавлених осіб на загальноуніверситетський День відкритих вікон КНУ Ехро – 2021!

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

14 травня 2021 р. (п’ятниця) – 13:00 – 16:00Головна трансляція на офіційному YouTube-каналі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
YouTube канал КНУ

Особливості цьогорічної вступної кампанії. Навчання, проживання та відпочинок в Університеті.

Для зручності, всі бажаючі можуть направити свої запитання, скориставшись формою для запитань для КНУ Ехро - 2021.

Форма для запитань для КНУ Ехро - 2021

15 травня 2021 р. (субота), початок об 11.40 – гостей запрошує ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Підключитися до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 504 899 8605
Код доступу: 0v7Z0k

На наших гостей чекає розповідь про наш Інститут (історія та сьогодення, організація освітньої діяльності, навчання, проживання та відпочинку студентів). Крім того, для них буде організована зустріч із адміністрацією Інституту, модераторами освітніх програм, співробітниками кафедр та представниками студентського активу, під час якої вони зможуть обговорити питання щодо умов вступу, навчання й побуту студентів та довідатись про особливості освітніх програм, за якими буде здійснюватися набір абітурієнтів у 2021 році.

Ми переконані, що такі заходи посприяють професійній орієнтації школярів і допоможуть талановитій молоді зробити правильний вибір.

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія Скрипник

E-mail: biomed@knu.ua