Анонси подій

HubCareer Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» оголошує набір на безкоштовний курс із кар’єрного консультування для представників центрів кар’єри закладів вищої та професійно-технічної освіти.

За результатами дослідження діяльності центрів кар’єри і працевлаштування закладів освіти Career Hub визначив, що на сьогодні для ефективної роботи співробітникам цих установ не вистачає компетенцій з питань кар’єрного консультування, сучасних інструментів для працевлаштування і профорієнтації молоді, розвитку soft skills та планування кар’єри. Викликом для більшості закладів освіти залишається як залучення роботодавців до партнерства, так і комунікація з молоддю - понад 80% опитаних студентів зазначили, що не знають про наявні можливості центрів кар’єри у своєму закладі.

Курс «Кар’єрне консультування для закладів освіти» має на меті покращити роботу центрів працевлаштування і кар’єри закладів вищої/професійно-технічної освіти щодо залучення молоді, співпраці з компаніями та надання якісних кар’єрних послуг.

Запрошуємо представників центрів кар'єри та працевлаштування у ЗВО та ЗПТО зареєструватися для участі до 4 травня 2021 року включно у формі - https://forms.gle/3uLdJxUgBijyrGTr5

Умови участі: Навчання на курсі безкоштовне. Відбір буде проведено на основі мотивації представників закладів, готовності відвідати всі заняття та провести консультації для щонайменше 50 студентів своїх закладів до вересня 2021 року включно (надсилаючи відповідні звіти). Із обраними закладами буде підписано меморандум про навчання за програмою курсу.

Навчання пройде у онлайн форматі з 17 травня до 23 червня 2021 року. Графік проведення: щопонеділка, середи та п’ятниці з 16:00 до 19:00.

Програма курсу складається з 8 занять і 6 практикумів, об'єднаних у 5 тематичних блоків:
1. Комунікація і залучення молоді
2. Взаємодія з роботодавцями
3. Ефективна профорієнтація
4. Планування кар’єри і працевлаштування
5. Кар’єрне консультування.

Під час навчання учасники та учасниці:
● розвинуть навички кар’єрного консультування та опанують практичні методики для роботи зі студентами;
● отримають набір корисних ресурсів для розвитку кар’єри (шаблони резюме та мотиваційних листів, чек-листи для підготовки до співбесіди, курси з розвитку навичок, методики професійного тестування, ресурси з пошуку роботи тощо);
● спільно напрацюють нові підходи для комунікації з молоддю та співпраці з роботодавцями;
● розроблять план заходів центру кар’єри / працевлаштування.

Career Hub створює спільноту кар'єрних консультантів та центрів кар'єри в закладах освіти для того, щоб обмінюватися досвідом, покращувати якість кар'єрного консультування і створювати більше економічних можливостей для молоді в Україні.

Приєднуйтесь до нашої спільноти та разом із нами створюйте нові кар’єрні можливості для української молоді!

Курс організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Детальніше: careerhub.in.ua

Hub