Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017

В ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує свою роботу «Університет майбутнього», розрахований на учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, яким цікава сучасна Біологія.

Біологія є наукою про життя, прагнення глибокого та всебічного розуміння якого знаходить своє відображення в розвитку багатьох наук і технологій сучасного світу – від персональної медицини до біологічних основ психології людини, від розробки нових біонічних матеріалів та пристроїв до клітинної інженерії і штучного запліднення. Саме тому біологія 21 століття є галуззю знань, що динамічно розвивається і потребує високоінтелектуальних, творчих та ініціативних фахівців високого рівня підготовки. І така підготовка має починатися якомога раніше!

Якщо вас цікавить можливість послухати провідних фахівців-біологів, довідатись, що нового відбувається у царині біології – ставайте слухачами нашого Університету!

Проведення занять в нашому Університеті планується у вихідні дні із застосуванням дистанційних технологій.

Дата проведення 3 лекційної сесії:  20.02.2021 р. (субота)

Час проведення:  15:00 - 17:00

Програма 3 лекційної сесії:

1. «Емоції, пам’ять, розум. Що важливіше?» ІІ частина - д.б.н., завідувач кафедри фізіології людини і тварин Макарчук Микола Юхимович
2. «Молекулярна еволюція «органів чуттів» клітини» - д.б.н., завідувач кафедри біофізики та медичної інформатики Жолос Олександр Вікторович
3. Майстер-клас з біоінформатики - д.б.н., завідувач кафедри біофізики та медичної інформатики Жолос Олександр Вікторович

Бажаючі взяти участь у роботі нашого Університету мають пройти обов’язкову реєстрацію

Увага!!!
До участі у роботі 3 лекційної сесії будуть запрошені перші 100 зареєстрованих слухачів!

online registration 500x205

На вказані при реєстрації електронні адреси запрошених слухачів 19.02.2021 р. будуть надіслані запрошення до участі у роботі Університету та посилання на відеоконференцію.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі нашого Університету!
Ваше успішне майбутнє починається з нами!!!

Координатор проекту,
заступник директора

ННЦ «Інститут біології та медицини»
Скрипник Н.В.