Анонси подій

Zasidannya04 лютого 2021 р. (четвер) о 15.00 відбудеться засідання Науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини» із застосуванням дистанційних технологій.

Запрошення на відеоконференцію будуть надіслані членам НМК на їхню адресу електронної пошти.

Порядок денний:

1. Про виконання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (доп. голова НМК Скрипник Н.В.)
2. Про результати моніторингу проведення навчальних занять із застосуванням дистанційних технологій у 1 семестрі 2020-2021 навчального року (доп. члени НМК Андрійчук О.М.).
3. Результати моніторингу освітньої діяльності за Освітньо-професійною програмою «Біологія» рівень освіти перший (бакалаврський) (доп. гарант програми Компанець Т.А.).
4. Результати моніторингу освітньої діяльності за Освітньо-професійною програмою «Біологія» рівень освіти перший (бакалаврський), заочна форма навчання (доп. гарант програми Афанасьєва К.С.).
5. Результати моніторингу освітньої діяльності за Освітньо-професійною програмою «Біологія» рівень освіти перший (бакалаврський), мова викладання російська (доп. гарант програми Андрійчук О.М.).
6. Результати експертизи навчально-методичної літератури, поданої на розгляд НМК (доп. член НМК Афанасьєва К.С.).
7. Поточні справи.
a) Зміна формату роботи постійно діючих підкомісій НМК ННЦ «Інститут біології та медицини».
б) Затвердження результатів опитування здобувачів освіти, що навчаються за ОП, за якими здійснюється освітня діяльність в ННЦ «Інститут біології та медицини», про викладання певних навчальних дисциплін.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ЧЛЕНИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ!

Секретар науково-методичної комісії,
доцент кафедри мікробіології та імунології
ННЦ «Інститут біології та медицини»
М.П. Рудик