Анонси подій

logoЗгідно з розпорядженням ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Про режим роботи персоналу університету у зв’язку із послабленням протиепідемічних заходів» від 04.06.2020 р. за №32:

«На виконання рішення Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 року щодо послаблення протиепідемічних заходів та з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 припинити з 5 червня 2020 року простій усіх працівників навчально-допоміжного, адміністративно-управлінського та господарського персоналу не з їх вини, окрім тих, що перебувають у самоізоляції як такі, що мали контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19; з підозрою на інфікування або з підтвердженим діагнозом COVID-19 в легкій формі; які дали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома» Єдиного державного веб-порталу електронних послуг до перетину державного кордону або контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганських областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них».