НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Анонси подій

logo

29 лютого (субота) з 10.00 до 16.00 в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудуться Медичні воркшопи: «МЕДИЦИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ» для учнів 8-11 класів та їхніх батьків.

За ініціативи студентського активу Інституту та за участі високопрофесійних фахівців, викладачів ННЦ, буде проведено ряд івентів, які не лише підкажуть, як правильно піклуватися про своє здоров’я, але й назавжди закохають вас у медицину!

Наших гостей очікує цікава й різноманітна програма!

Воркшоп 1. «Мікроскопія і таємниці людського тіла» (Хоперія В.Г., Пустовалов А.С.)

Ви отримаєте незабутні враження від подорожі у світ, невидимий оком, побачите справжні шедеври будови людського тіла під мікроскопом та зможете знайти відповідь на запитання, що відбувається з нами, коли ми хворіємо.

Воркшоп 2. «12 систем тіла людини» (Ковальчук О.І.)
Часто використовуються назви систем і органів тіла людини, невідповідні науковому формулюванню в анатомічній номенклатурі. Методів для запам’ятовування складної будови тіла людини існує безліч. На нашому воркшопі Ви зможете дізнатись, як швидко і ефективно вивчити будову тіла людини завдяки методу цифр!

Воркшоп 3. «Проба Руф’є – як і нащо її робити» (Решетнік Є.М.)

Хочете дослідити працездатність Вашого серця швидко і просто? Вам необхідно визначитися з належною для Вас інтенсивністю спортивних вправ? Вам цікаво як Ваша серцево-судинна система відновлюється після фізичного навантаження? Тоді саме нагода провести пробу Руф’є і з’ясувати доцільність та надійність цього медичного тесту. А ще, Ви дізнаєтеся як багато може розповісти нам про людину частота серцевих скорочень, та як давно і успішно застосовується визначення пульсу для діагностики стану організму.

Воркшоп 4. «Сучасні проблеми харчування молоді» (Фалалєєва Т.М.)
Ви знайдете відповіді на питання: Що є основою раціонального харчування? Які існують гастрономічні традиції світу? Що таке ожиріння, анорексія, булімія? Чому українська кухня є найбільш раціональною? Як у себе на кухні перевірити якість продуктів?

Відверто про нас. Ви зможете довідатись, як живеться студентам у нас в Університеті, як вони навчаються, відпочивають та займаються спортом, які наукові, соціальні та профорієнтаційні проекти вони втілюють у життя.

Успішне майбутнє починається тут. Учасники заходу будуть мати змогу особисто поспілкуватися із заступником директора з науково-педагогічної роботи (відділення медицина) Харченко О.І., завідувачем кафедри анатомії та патологічної фізіології Ковальчуком О.І., завідувачем кафедри біомедицини Фалалєєвою Т.М., завідувачем кафедри фундаментальної медицини Хоперією В.Г. та довідатись «як вчать на медика» у нас, в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка!

 

Місце проведення:  м. Київ, пр. Академіка Глушкова 2
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
(ст. метро Виставковий центр)
   
Дата та час проведення 29 лютого (субота) 2020 р.
10:00 - 16:00

 

 

 

online registration zel

 

З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ ІЗ ВАМИ!!!!

 

Марія Горбань
та
Наталія Скрипник

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader