Анонси подій

9 11 master klass9 листопада (субота) 2019 р. о 10:00 (орієнтовний час закінчення - 13:45) в ННЦ «Інститут біології та медицини» будуть проводитися практичні майстер-класи для учнів 10-11 класів за наступними темами:

Тема 1. Чому серце не знає спокою?
Як серце побудоване та як воно працює і відпочиває? Чи справді серце не знає спокою і як його заспокоїти? Впродовж заняття слухачі отримають практичні навички та поради про контроль стану серця, регуляцію його діяльності та тренування, а також дізнаються, про що йшлося у написаному ще на початку ХІ ст. Авіценою "Трактаті про пульс" і чому цей медичний твір давнини досі не втратив актуальності.

Тема 2. Від клітини до людини
Які перетворення супроводжують ембріональний розвиток організмів? Чи схожі за будовою ембріони різних ссавців? Як фактори довкілля можуть впливати на хід ембріонального розвитку? Ці та інші запитання будуть розглянуті під час майстер-класу із загальної ембріології, на якому учні матимуть змогу отримати загальні навички роботи із ембріологічним матеріалом, а також поглибити власні теоретичні знання в галузі біології розвитку.

Тема 3. Вороги, які завжди поруч
У Вас буде неймовірна можливість ознайомитися зі світом паразитів - протистів та тварини, для яких середовищем існування є інший живий організм. Вони живляться за рахунок людини, на поверхні її шкіри або всередині людського тіла. Багато паразитів є смертельно небезпечними, але про їхню присутність ви можете навіть не здогадуватися.

Тема 4. Екстремали рослинного світу- незвичайні жителі планети Земля
На майстер-класі ви дізнаєтеся, яким чином рослина здатна адаптуватися до різних умов довкілля, а саме:
- надприродні можливості рослин для пристосування саме до екстремальних кліматичних умов;
- ендеміки та екстремали рослинного світу та їхнє біологічне різноманіття;
- роль рослин екстремалів у житті людини та значення для планети земля.

УВАГА! З чотирьох запропонованих потрібно обрати ЛИШЕ ДВА. Один майстер-клас триває 1,5 години.

Місце проведення:  Навчально науковий центр «Інститут біології та медицини» (збір у холі)

Дата і час проведення: 9 листопада (субота) 2019 р., о 10:00

ВХІД ЛИШЕ ЗА РЕЄСТРАЦІЄЮ!

online registration 500x205

член Студенського парламенту ННЦ «Інститут біології та медицини»
Нєкрасова Валерія

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua