Анонси подій

Openday 16032018 pic19 жовтня 2019 року в головному навчальному корпусі Київського національного університету відбудеться Загальноуніверситетський День відкритих дверей КНУ ЕХРО.

Уже вчетверте представники всіх навчальних підрозділів КНУ, співробітники Підготовчого відділення, Приймальної комісії, студенти та викладачі об’єднаються задля того, аби допомогти першокурсникам та майбутнім абітурієнтам краще познайомитися з Університетом, його освітніми та науковими досягненнями.

Програма заходу передбачає презентації освітніх програм і фахові консультації від університетських експертів у рамках роботи виставкових і профорієнтаційних платформ, а також екскурсії до університетських музеїв, пізнавальні конкурси, цікаві тематичні воркшопи й захопливу розважальну програму.

Участь у заході – безкоштовна. Упродовж «КНУ EXPO 2019» усі охочі отримають для себе корисну інформацію й зможуть весело й цікаво провести вільний час.

Адреса Головного (Червоного) корпусу КНУ: м. Київ, вул. Володимирська, 60, ст. метро «Університет» або «Льва Толстого».

KNUexpo reklama

Запрошуються всі бажаючі!

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»