Анонси подій

logo

Подати свою кандидатуру на нарахування додаткових балів можна з 15-го травня до 9-го червня!

Для цього необхідно заповнити ОНЛАЙН-ФОРМУ, у якій зазначити напрям вашої діяльності.

Важливо! У сфері громадської діяльності необхідним документом-підтвердженням є мотиваційний лист, який вписується в онлайн-форму, при цьому необхідності подачі даного документу в друкованому вигляді відповідальній особі немає.

Алгоритм отримання додаткових балів:

1. Ознайомитися з порядком нарахування додаткових балів.
  2. Визначити пункт порядку, за яким можуть бути нараховані додаткові бали.
  3. Заповнити гугл-форму свого структурного підрозділу. Всі сфери та види діяльності вказуються в одній онлайн-формі, а не в окремих.
  4. За необхідністю передати та зареєструвати пакет документів у студентському парламенті інституту до 9-го червня (включно).
  5. Чекати на рішення про нарахування додаткових балів до академічного рейтингу, яке ухвалює стипендіальна група факультету на відповідному засіданні після закінчення семестрового контролю.

З приводу надання додаткових документів, що підтверджують вашу активність, просимо звертатися до наступних осіб:

Усі контрольні дати та необхідні документи наведено за посиланням: http://sp.knu.ua/нарахування-додаткових-балів/

Якщо є запитання, звертайтеся до голови свого СП або до команди СПУ, яка завжди відповідає у Telegram-боті. .

Член студентського парламенту, студентка 1-го курсу

Шоломова Єлизавета