Анонси подій

Information studentЯк отримати додаткові бали (2-й семестр 2018-19 навчального року): алгоритм дій, необхідні документи та контрольні дати

1. Ознайомитися з Алгоритмом отримання додаткових балів до академічного рейтингу (https://www.biology.univ.kiev.ua/students-postgraduates/general-information/1024-poryadok-narakhuvannya-dodatkovikh-baliv-do-akademichnogo-rejtingu-studentam-za-aktivnu-uchast-u-naukovij-gromadskij-sp).

2.  Визначити відповідний пункт, за яким можуть бути нараховані додаткові бали.

3. До 7-го грудня всі претенденти на додаткові бали мають заповнити онлайн-форму та НАДАТИ ЗАЯВУ  (оновлено 3.12.2018) і, за необхідності, пакет документів, вказаних у Алгоритмі отримання додаткових балів, відповідальним особам. Всі сфери та види діяльності вказуються в одній онлайн формі, а не в окремих.

4. Важливо! У сфері громадської діяльності необхідним документом-підтвердженням є мотиваційний лист, який вписується в ОНЛАЙН-ФОРМУ , при цьому необхідності подачі даного документу в друкованому вигляді відповідальній особі немає.

Заяви за кожну сферу та вид діяльності згідно з Алгоритмом нарахування додаткових балів ПИШУТЬСЯ ОКРЕМО.

5.Рішення про нарахування додаткових балів до академічного рейтингу ухвалює робоча група з питань нарахування стипендій Інституту на відповідному засіданні після закінчення семестрового контролю.

6.Відповідальність за своєчасну подачу документів та їхню коректність несе особисто претендент на отримання додаткових балів.

Документи, подані невчасно, робочою групою розглядатися не будуть.

Особи, відповідальні за збір документів, що є підставою для нарахування додаткових балів за відповідною сферою діяльності

студентського парламенту
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Тарас Войціцький