Анонси подій

biomed gurtok logo30 листопада o 14.15 в 210 аудиторії відбудеться чергове засідання Студентського наукового гуртка ДІЄТОЛОГІЇ, яке буде проведено спільно з викладачами та студентами кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Доповідь 1: «Нова парадигма здоров’я: нутріцевтика!». Доповідач: професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор, академік Академії наук Вищої освіти України МОЙСЕЄНКО Валентина Олексіївна.

Доповідь 2: «Жирова хвороба печінки - епідемія 21 сторіччя!». Доповідач: Президент Української Печінкової Фундації (ULF), СЕО Global Longevity Institute, завідуюча гастроентерологічним відділенням медичної компанії Ilaya, член Американської (AASLD), Європейської (EASL) та Української асоціації по вивченню захворювань печінки, доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 2 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, член комітету по освіті в спеціальній групі по вивченню фіброзу печінки AASLD, кандидат медичних наук МАНЖАЛІЙ Еліна Георгіївна.

Керівник гуртка – доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біомедицини Тетяна Михайлівна Фалалєєва.
Відповідальний секретар – Данило Хандріка, (095)667-50-52.

Місце проведення:  Навчально-науковий центр
«Інститут біології та медицини»
аудиторія 210

Дата та час проведення 30 листопада 2018 року, 14:15