Анонси подій

Kafedra biochimii LOGO v4

Шановні студенти! Кафедра біохімії анонсує друге засідання студентського гуртка! 1 грудня (середа) 2021 року о 16.15 дистанційно

cyto gurt25.11.2021, у четвер, о 15:00 відбудеться онлайн-засідання цитологічного клубу «CELL CLUB» кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини для студентів 1-2 курсів

newlogo with heart new 05.12.2017

З метою оптимізації роботи з кар’єрного консультування серед здобувачів освіти за галузями знань / спеціальностями, за якими здійснює освітню діяльність ННЦ «Інститут біології та медицини», підвищення її ефективності та якості, надання консультативної допомоги студентам та випускникам з питань працевлаштування, наш Інститут розпочинає серію заходів в рамках Програми кар’єрного консультування «Ваш успішний кар’єрний старт починається з нами».

newlogo with heart new 05.12.2017

В ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжує свою роботу «Університет майбутнього». Цільова аудиторія: учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, здобувачі вищої освіти – всі, кому цікаві сучасні біологічні науки.

logo2

Dear students! Department of Anatomy and Pathological Physiology is inviting you to MORPHOLOGY SCIENTIFIC CLUB. The next meeting will take place on December 2 at 15:00

newlogo with heart new 05.12.2017

Пропонуємо опублікувати статті у науковому збірнику «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія: Біологія № 4 (87)» (кінцевий термін прийому статей 25.11.21, вихід наукового видання 25.12.21). Спеціальність за яким видання публікує наукові праці – 091 Біологія

newlogo with heart new 05.12.2017 Шановні здобувачі освіти!

Запрошуємо Вас 15, 22 та 29 листопада о 10.10 прослухати курс лекцій професора кафедри хімічної інженерії Вищого Технологічного Інституту Лісабонського Університету (Instituto Superior Técnico, Universidade de Lisboa) Луїзи Маргариди Мартінс на тему «BIOCATALYSIS» у рамках дисципліни «Біологічна роль мікроелементів».

cyto gurt15.11.2021, у понеділок, о 15:00 відбудеться онлайн-засідання цитологічного клубу «CELL CLUB» кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини для студентів 1-2 курсів

animation2Запрошуємо Вас до участі у роботі ІV Міжнародної наукової конференції “Мікробіологія та імунологія – перспективи розвитку в XXI столітті”, яка відбудеться 7-8 квітня 2022 року в ННЦ «Інститут біології та медицини». Наша конференція відбувається вже вчетверте на території Київського національного університету імені Тараса Шевченка, провідного вищого навчального закладу України, «флагману» української науки. З початку свого створення у 2014 році наша конференція об’єднує науковців у галузі мікробіології та імунології в Україні та за її межами. Ми впевнені, що прийдешня зустріч стане професійною платформою для обміну науковими досягненнями та особистим досвідом для всіх делегатів: науковців мікробіологів та імунологів, працівників медичної сфери та сфери вищої освіти. Проведення спільних заходів та з’їздів - це ще одна нагода поділитися важливими знаннями, цінним досвідом та новітніми методичними підходами з колегами з усього світу. Для молодих науковців - це можливість зустрітися у невимушеному форматі і поспілкуватися з провідними вченими та практиками, а також набути нових цінних знань, відвідуючи лекції та майстер-класи.

newlogo with heart new 05.12.2017

logoЗапрошуємо прийняти участь в Всеукраїнському онлайн-конгресі-2021 для майбутніх екологів ПЛАТФОРМА ВЗАЄМОДІЇ «ЕКОПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО – МАЙБУТНЄ ЕКОПРОФЕСІЙ», який відбудеться 24 листопада 2021 р.

cyto gurt04.11.2021, у четвер, о 15:00 відбудеться онлайн-засідання цитологічного клубу «CELL CLUB» кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини для студентів 1-2 курсів.

Zasidannya9 листопада 2021 р. (вівторок) о 14.00 в онлайн режимі відбудеться засідання вченої ради ННЦ «Інститут біології та медицини»

logoШановні здобувачі освіти всіх освітніх програм Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини», наукові та науково-педагогічні працівники! 03 листопада 2021 року (середа) о 16.00 відбудеться відкрита зустріч з представниками відділу академічної мобільності.

Openday 16032018 pic5 листопада 2021 року (п’ятниця) о 14.00 Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує майбутніх вступників та їхніх батьків на День відкритих вікон, який буде проводитись із застосуванням дистанційних технологій.

Zasidannya04 листопада 2021 р. (четвер) о 15.00 відбудеться засідання Науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини» із застосуванням дистанційних технологій.

newlogo with heart new 05.12.2017

З 1 листопада в ННЦ «Інститут біології та медицини» стартує VІІІ Всеукраїнська волонтерська акція "Біологія – наука майбутнього". Починаючись в 2013 році як ініціатива групи ентузіастів, сьогодні вона перетворилася на загальноінститутський рух, який охоплює студентів практично усіх курсів.

Barabanchyk OV

01 листопада (понеділок) 2021 р. о 14:05 відбудеться відкрита лекція з використанням дистанційних технологій кандидата медичних наук, асистента кафедри внутрішньої медицини Барабанчик Олени Володимирівни.

Kafedra biochimii LOGO v4

Шановні студенти! Кафедра біохімії анонсує початок засідань студентського біохімічного гуртка у цьому навчальному році! 03 листопада (середа) 2021 року о 15.00 відбудеться перше засідання гуртка на тему: «Клітинна загибель: історія, факти, перспективи вивчення».

E-mail: biomed@knu.ua