gerb knu

імені Тараса Шевченка
з біології
для професійної орієнтації вступників
на основі повної загальної середньої освіти

2019 рік

ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка оголошує про проведення
Всеукраїнську олімпіаду з Біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2018-2019 році.

До участі в Олімпіаді допускаються особи:

• які отримали повну загальну середню освіту
  • є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів
  • мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади

Олімпіада проводиться у два тури - дистанційний (заочний) та очний.

Завдання Олімпіади складаються відповідно до діючого «ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1099 від 22.09.2011 року.

ДИСТАНЦІЙНИЙ (ЗАОЧНИЙ) ТУР

Під час проведення дистанційного туру учасники Олімпіади ознайомлюються із завданнями, розміщеними на веб-сайті ННЦ "Інститут біології та медицини", та розв’язують їх.

Увага (!) Дотримуйтесь правил подачі відповідей (вимог до формату та умов подачі), які детально прописані у тексті завдань

Термін проведення:  15 лютого – 15 березня 2019 року

ОЧНИЙ ТУР

Очний тур проходить у ННЦ "Інститут біології та медицини".

Місце проведення: Навчально-науковий центр Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини», м. Київ, проспект Глушкова, 2

Термін проведення: 20 квітня 2019 року, початок о 12:00

До участі у ньому допускаються учасники, які набрали не менше 75% від максимально можливої кількості  балів у першому (дистанційному) турі.

На очному турі учасникам Олімпіади пропонуються тестові завдання закритого типу. При розв’язанні завдання такого типу учасники повинні, відповідаючи на поставлене запитання, обрати один або декілька із запропонованих дистракторів (варіантів відповідей).

Учасникам Олімпіади, які набрали не менше 90% балів від максимально можливої кількості балів в очному турі, нараховуються додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі на наступні спеціальності та освітні програми:

Спеціальність 091 "Біологія":

освітня програма "Біологія" (спеціалізації: біофізика та медична інформатика, біохімія, ботаніка, вірусологія, генетика, зоологія, імунологія, мікробіологія, молекулярна біологія, репродуктивна біологія, фізіологія людини і тварин, фізіологія рослин, цитологія та гістологія);

освітня програма "Біологія (високі технології)";

Спеціальність 101 "Екологія": освітня програма "Екологія";

Спеціальність 162 "Біотехнологія та біоінженерія": освітня програма "Біотехнологія";

Спеціальність 206 "Садово-паркове господарство": освітня програма "Ландшафтний дизайн та озеленення".

Учасники Олімпіади будуть мати можливість ознайомитись (на нашому веб-сайті) із критеріями оцінювання творчого завдання та розв’язками запропонованих задач (після завершення дистанційного туру), з відповідями на тестові завдання (після завершення очного туру). Результати Олімпіади також будуть оприлюднені на сайті.

Увага (!) Учасники Олімпіади мають пройти on-line реєстрацію:

online registration is over red

Кінцевий термін on-line реєстрації 15 березня 2019 року

Ми переконані, що проведення Олімпіади сприятиме підтримці обдарованої молоді, створенню умов для її творчого зростання, реалізації здібностей талановитих учнів та наданню їм ефективної допомоги у виборі професії.

Запрошуємо всіх бажаючих та з нетерпінням чекаємо на зустріч із вами!!!