Пасічніченко О.М., Макарчук М.Ю. ФІЗІОЛОГІЯ НЕРВІВ І М’ЯЗІВ (Навчальний посібник). – Київ, 2020. – 157с.

Навчальний посібник «Фізіологія нервів і м’язів» створений у відповідності до робочої програми спеціального курсу (за вибором) з фізіології нервів і м’язів, який читається для студентів кафедри фізіології людини і тварин ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У посібнику викладено класичні і сучасні теорії про механізми виникнення і проведення збудження в нервових і м’язових клітинах, нервово-м’язову і міжнейронну передачу збудження, а також механізми скорочення посмугованих і непосмугованих м’язів. Викладений матеріал є основою, для розуміння функціонування нервової і м’язової систем на клітинному і молекулярному рівнях.

button download v1.2

E-mail: biomed@knu.ua