Бабки (Odonata) Центральної України: Польовий атлас-визначник найпоширеніших видів: довідник / Наталія Матушкіна. – К. : Талком, 2020. – 104 с.

Повнокольоровий атлас-визначник допоможе визначити найпоширеніші види бабок (Odonata) Центральної України в природі за фотографіями, на яких зазначено ключові діагностичні ознаки. До опису кожного виду включено інформацію про розмір особин, особливості польоту, екологічні уподобання, важливі для визначення ознаки, походження латинської назви, фенологію та природоохоронний статус. Окремими розділами наведено довідкову інформацію про фауну бабок України. Атлас-визначник стане в нагоді всім, хто цікавиться бабками - початківцям, досвідченим ентомологам та аматорам, і може бути використаний як навчальний посібник з зоології та ентомології.

button download v1.2