Загальна цитологія. Практикум - автори М.Е.Дзержинський, О.К.Вороніна, Н.В.Скрипник, С.М.Гарматіна, Л.М. Пазюк

Загальна цитологія. Навчальний посібник. Практикум
М.Е.Дзержинський , Н.В.Скрипник , С.М.Гарматіна, Л.М.Пазюк

Подано детальний опис оригінальних мікрофотографій цитологічних препара-тів, електронограм; питання для підсумкового контролю. Лабораторні заняття з цитології доповнюють і конкретизують лекційний матеріал курсу. Основним видом діяльності на лабораторних заняттях є самостійне мікроскопіювання гісто-логічних препаратів, аналіз структурних особливостей клітин різних тканин та органів. Використано описи препаратів, запропоновані в низці видань, а також розроблені колективом кафедри цитології, гістології та біології розвитку.

Для самостійної роботи під час лабораторних занять і самопідготовки студен-тів біологічних факультетів, медичних закладів та учнів гімназій, ліцеїв.

Загальна цитологія практикум