НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 
 newlogo with heart new 05.12.2017 Перелік
обов'язкових
навчальних дисциплін
 Kafedra biochimii LOGO v4


Перелік

обов’язкових навчальних дисциплін,
викладання яких забезпечує
кафедра біохімії 


   
  Освітній рівень «Бакалавр»
   
1 семестр
 
Вступ до університетських студій

 
Предметом даної навчальної дисципліни є традиції університетської освіти в Україні та світі, значення університетів у професійній підготовці кваліфікованих фахівців, історія Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
   
2 семестр

 
Хімія біоорганічна

 
"Хімія біоорганічна" - наука, що поєднує біологічну та органічну хімії та знайомить студентів з біологічними функціями органічних компонентів клітин і тканин живих організмів. Вивчає властивості й особливості багатьох органічних речовин, що входять до складу, або утворюються у тканинах організму. Тому вивчаючи хімію біоорганічну, студент повинен звертати увагу на хімічну структуру та властивості білків, нуклеїнових кислот, ліпідів, вуглеводів, роль ферментів та біологічних мембран у функціонуванні клітин і тканин.
   
3 семестр

 
Біохімія

 
Дисципліна «Біохімія» є обов’язковою дисципліною, що присвячена таким фундаментальним поняттям як хімічні перетворення необхідні для забезпечення життєдіяльності. В контексті вивчення даної дисципліни розглядаються такі принципові біологічні поняття як ана- та катаболізм, їх особливості та значення відносно кожного класу біоорганічних сполук (білків, вуглеводів, ліпідів та нуклеїнових кислот). Дисципліна покликана узагальнити уявлення про системність та взаємоперехід різних метаболічних ланок живого і про роль закономірно скоординованих біохімічних перетворень у забезпеченні оптимальної гомеостатичної рівноваги при функціонуванні й пластичності організмів в змінних зовнішніх умовах.
   
4 семестр

 
Загальна біотехнологія

«Загальна біотехнологія» – це інтегральна наука, яка забезпечує формування у студента цілісного уявлення про сучасний стан біотехнології як нового напрямку наукової та практичної діяльності людини, який має у своїй основі використання біологічних об'єктів (клітини мікроорганізмів, клітини тканин тварин і рослин) або молекул (нуклеїнові кислоти, білки-ферменти, вуглеводи) для вирішення різних завдань, насамперед у галузі фармації, охорони здоров'я та екології.
Устаткування виробництв в галузі
   
5 семестр

 
Біотехнологія

 

"Біотехнологія" – це інтегральна наука, що виникла на стику біологічних, хімічних і технічних наук. Це єдина дисципліна, що поєднує фундаментальну й прикладну науку з виробництвом. Завданням біотехнології є використання комплексу фундаментальних, прикладних наук та технічних засобів, спрямованих на одержання та використання клітин мікроорганізмів, тварин і рослин, а також продуктів їх життєдіяльності: ферментів, амінокислот, вітамінів, антибіотиків та ін. Взаємодія біохімії, молекулярної біології, генетики, генної інженерії, мікробіології, хімії і хімічної технології в області проблемних питань біотехнології веде до створення нових біологічних агентів, вдосконалення керування біосинтезу, тощо. Біотехнологія - саме та дисципліна, що сьогодні визначає науково-технічний прогрес. З розвитком біотехнології пов'язано вирішення глобальних проблем людства – ліквідація недостачі продовольства, енергії, мінеральних ресурсів, поліпшення стану охорони здоров'я й якості навколишнього середовища.

   
Загальна біотехнологія

 
«Загальна біотехнологія» – це інтегральна наука, яка забезпечує формування у студента цілісного уявлення про сучасний стан біотехнології як нового напрямку наукової та практичної діяльності людини, який має у своїй основі використання біологічних об'єктів (клітини мікроорганізмів, клітини тканин тварин і рослин) або молекул (нуклеїнові кислоти, білки-ферменти, вуглеводи) для вирішення різних завдань, насамперед у галузі фармації, охорони здоров'я та екології.
   
7 семестр

 
Нормативне забезпечення біотехнологічних виробництв  
   
8 семестр

 
Автоматизація та управління біотехнологічним виробництвом
Основи проектування, економіка та організація біотехнологічних виробництв
Комплексний державний іспит за напрямом "Біотехнологія"
Комплексний іспит за напрямом "Біологія"
Переддипломна практика
 
   
Освітній рівень «Магістр»
   
1 семестр

 
Геномика

 
Навчальна дисципліна охоплює вивчення геноміки – як окремої та повноцінної дисципліни, що має безпосереднє відношення до сучасних методів отримання та аналізу рекомбінантних ДНК, клонування специфічних генів та використання клонованої ДНК, секвенування ДНК, ПЛР, картування геному, використання ДНК-маркерів, геномних карт в генетичному аналізі, а також надає інформацію про фізичну організацію цілих геномів, функціональну геноміку, яка характеризує продукти генної експресії (протеом та ін.) 
   
Доклінічний аналіз продуктів біотехнології

 
Дисципліна «Доклінічний аналіз продуктів біотехнології» охоплює вивчення основних принципів доклінічної оцінки безпеки нових лікарських засобів біотехнологічного походження. Вивчаються основні види доклінічних досліджень та правила їх проведення згідно до принципів Належної лабораторної практики (GLP); відмінності в підходах до оцінки безпечності малих молекул та біофармацевтичних препаратів, які пов’язані як із виробничими процесами, так і з будовою самих молекул. Формуються практичні навички до планування випробувань; складання та використання стандартних операційних процедур (СОП) і протоколів досліджень; правильного оформлення первинних даних; складання звітів про випробування; поводження з тест-системами.
   
2 семестр

 
Виробнича практика
Курсова робота
 
   
4 семестр

 
Випускна кваліфікаційна робота
Випускний кваліфікаційний проект
Виробнича переддипломна практика
Комплексний іспит за спеціальністю
 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com