НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 

kafedra anatomii logo ivory

 Кафедра анатомії та патологічної фізіології є однією з прогресивних кафедр медичного напряму ННЦ «Інститут біології та медицини» (наказ про створення кафедри № 1116-32 від 7 грудня 2018 р.).

З моменту відкриття (2020 рік) аудиторії віртуальної реальності є однією з найпопулярніших локацій ННЦ «Інститут біології та медицини». Завдяки високому рівню представленого в аудиторіях обладнання та широкі перспективи його використання здобувачі освіти з захопленням сприймають отримані знання і відмічають позитивний вплив даних технологій на засвоєння матеріалу з обов’язкових навчальних дисциплін, викладання яких забезпечує кафедра анатомії та патологічної фізіології («Анатомія людини», «Фізіологія», «Патофізіологія»).

 

Відкривається реальна можливість об'єднати всі етапи навчання від ознайомлення до закріплення практичних навичок. Використання VR та AR персоналізує навчальний процес з метою підвищення ефективності освіти.

На сучасному етапі кафедра анатомії та патологічної фізіології активно залучає здобувачів освіти, науковців, викладачів та лікарів до «Морфологічного наукового клубу», який активно набирає популярності. В ході засідань обговорюються цікаві тематичні наукові теми. Робота клубу мотивує до активного якісного навчання, а також готує їх до майбутньої наукової роботи.

Усі напрями навчальної та наукового діяльності кафедри сприятимуть популяризації знань з медицини.

Колективом кафедри розроблено навчальні програми, посібники, атласи, підручники, які відповідають сучасному рівню розвитку медицини.

Професорсько-викладацький склад кафедри складається з досвідчених викладачів та лікарів, які мотивують та заохочують здобувачів освіти до навчання.

 

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader