НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

29 квітня 2018 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Тестові завдання
Відповіді

 


Фотозвіт

 gerb knu

Попередні результати
очного туру
Всеукраїнської олімпіади
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
з біології
для професійної орієнтації вступників
на основі повної загальної середньої освіти

Київ 2018
 newlogo with heart new 05.12.2017

 

ННЦ «Інститут біології та медицини»

 №  ПІБ
учасника
 Клас  Назва
навчального закладу
 Кількість
балів
1. Авдошко
Андрій
Дмитрович
11 Гімназія № 19 "Межигірська" 34
2. Алексеєнко
Анастасія
Анатоліївна
11 Києво-Печерський ліцей № 171 "Лідер", м.Київ 52
3. Ангеловська
Софія
Димитрівна
11 Колегіум "Елінт", м.Запоріжжя 44
4. Бабалік
Владислав
Андрійович
11 Волноваська загальноосвітня школа № 1, м.Волноваха не
з'явився
5. Бавикіна
Вікторія 
Віталіївна
11 Миколаївська гімназія № 41, м. Миколаїв 64
6. Вовк
Ірина
Олександрівна
11 Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів № 3, м.Черкаси 54
7. Гаєва
Катерина
Валеріївна
11 Спеціалізована школа I-III ступенів № 129 з поглибленим вивченням англійської мови, м.Київ 26
8. Діденко
Олена
Сергіївна
11 Миколаївська гімназія № 4, м. Миколаїв 56
9. Дмитрів
Анастасія
Зіновіївна
11 Івано-Франківська спеціалізована школа I-III ступенів № 11 з поглибленим вивченням англійської мови, м.Івано-Франківськ 58
10. Забара
Мирослава
Ігорівна
11 Середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Шевченківського району, м.Києва 24
11. Іванова
Катерина
Дмитрівна
11 Авіакосмічний ліцей імені І.Сікорського НАУ, м.Київ 34
12. Капанадзе
Анастасія
Віталіївна
11 Савинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Балаклійської районної ради Харківської області не
з'явилася
13. Качкарова
Юлія
Іванівна
11 Нижньосірогозька ЗОШ I-III ступенів, смт Нижні Сірогози, Нижньосірогозький район, Херсонська область 28
14. Кир'яченко
Євгенія
Сергіївна
11 Гімназія з міжнародних відносин з поглибленим вивченням англійської мови № 323, м. Київ 91
15. Кочергіна
Дар'я
Сергіївна
11 Спеціалізована школа № 173 з поглибленим вивченням англійської мови 44
16. Курпа
Ольга
Іллівна
11 Чернівецький ліцей № 3 медичного профілю 98
17. Куцан
Іванна
Романівна
11 Комунальний заклад Київської обласної ради "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот" не
з'явилася
18. Личман
Святослав
Ігорович
11

Одеський економічний ліцей, м. Одеса

20
19. Магдисюк
Михайло
Володимирович
11

Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ

62
20. Маринченко
Анастасія
Сергіївна
11 Запорізький Багатопрофільний Ліцей № 99 36
21 Настенко
Єлена
Володимирівна
11

Навчально-виховний комплекс "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Лідер",  м. Сміла, Черкаська область

22
22. Нечипоренко
Марія
Сергіївна
11

Спеціалізована школа № 149, м. Київ

34
23. Осадчий
Микита
Олександрович
11

ТОВ "Центр освіти "Оптіма" м. Київ

22
24 Перепелиця
Данило
Андрійович
11 Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області 22
25 Петренко
Мирослава
Михайлівна
11 Лубенська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 48
26 Ребенко
Катерина
Вікторівна
11 Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 28
27. Романенко
Анастасія
Сергіївна
11 Ліцей № 227 імені М.М. Громова міста Києва не
з'явилася
28. Рубаха
Тетяна
Михайлівна
11 КЗ КОР "Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат "Патріот" не
з'явилася
29. Свинаренко
Олександра
Олегівна
11

Зміївський ліцей № 1, ім. З.К. Слюсаренка, м. Зміїв

не
з'явилася
30. Сіррі
Софіан
Абдельхаді
11 Донецька ЗОШ 1-3 ступенів №1 не
з'явилася
31. Соломаха
Анастасія
Ігорівна
11

Авіакосмічний ліцей НАУ ім. Сікорського, м. Київ

92
32. Степанюк
Ірина
Русланівна
11

Ліцей "Голосіївський" № 241, м. Київ

90
33. Сульженко
Єлізавета
Андріївна
11

Український фізико-математичний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка, Голосіївського району, м. Київ

36
34. Тернопол
Юлія
Олександрівна
11 Донецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Балаклійської районної ради Харківської області не
з'явилася
35. Федіна
Людмила
Олександрівна
11 Конотопська гімназія № 1 28
36. Чаусова
Катерина
Едуардівна
11

Криворізька загальноосвітня школа № 94, м. Кривий Ріг

28
37. Чучвера
Інна
Олегівна
11

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Меджибізької об`єднаної тер. Громади, с. Голосків Летичівський район, Хмельницька область

38
38. Шевчук
Ольга
Ігорівна
11

НВК «Спеціалізована школа I ступеня – гімназія» №143, м.Київ

22
39. Шпортак
Маргарита
Олегівна
11

Калинівська ЗОШ №1 I-III ступенів смт. Калинівка Васильківський район, Київська область

8
40. Яценко
Аліна
Сергіївна
11

Спеціалізована школа І-ІІІ т.. № 129 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Київ

14

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com