НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

DSC 0095

28 лютого 2018 року заступники директора з науково-педагогічної роботи Кириченко С.С., Харченко О.І., Скрипник Н.В. та в.о. завідувача кафедри фундаментальної медицини Хоперія В.Г. зустрілися із студентами Підготовчого відділення для навчання іноземних громадян.

На зустрічі були присутні викладачі та співробітники Підготовчого відділення для навчання іноземних громадян та завідувач відділу академічної мобільності нашого університету Оксана Данильченко.

Під час зустрічі, яка відбулася в актовій залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, були обговорені питання щодо правил вступу до Інституту та навчання студентів. Майбутні абітурієнти були ознайомлені із структурою, навчальними програмами, науково-педагогічною діяльністю, міжнародним співробітництвом Інституту та пересвідчилися, що фундаментальна підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців, що проводиться в ННЦ «Інститут біології та медицини», відповідає світовим стандартам. Навчальні програми дисциплін, що викладаються, спрямовані на глибоке засвоєння теоретичних знань, а сучасне обладнання дозволяє поглиблювати практичні здобутки. Особлива увага була приділена навчанню студентів за освітньою програмою «Medicine». 

Співробітники Інституту відповіли на численні запитання учасників зустрічі, які свідчили про наявність інтересу як до можливості навчання в ННЦ «Інститут біології та медицини», так і до медико-біологічного напрямку в цілому.  

Ми переконані, що подібні заходи сприяють професійній орієнтації і допомагають майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір.


Фотозвіт

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com