09 жовтня 2021 року Київський національний університет імені Тараса Шевченка гостинно відкрив двері численним гостям – майбутнім вступникам, перед якими стоїть непростий вибір життєвого шляху, що починається з відповіді на запитання «Де і на кого вчитися?», та їхнім батькам, на яких очікують також непрості, сповнені хвилювання часи. Загальноуніверситетський день відкритих дверей – «КНУ ЕХРО – Осінь 2021», інтерактивний, інноваційний фестиваль - став чудовою нагодою познайомитися з усіма інститутами та факультетами Університету, обрати собі найближче та переконатися у правильності вже зробленого вибору.

Відкриваючи свято, ректор Університету Володимир БУГРОВ подякував всім, хто долучився до організації та проведення цього загальноуніверситетського дійства, вклавши у це сили, творчу ініціативу та свою душу. KНУ EХРО вже став популярним майданчиком для ефективної комунікації між тими, хто дає знання, і тими, хто знання прагне отримати. Йому не стали на заваді виклики сьогодення: двічі він проходив у форматі онлайн, збираючи перед екранами гаджетів зацікавлену аудиторію зі всіх куточків країни. Цього разу, ми мали можливість відкрити для всіх спраглих до знань і саморозвитку не лише наші серця, але й перлину освітянського небосхилу країни – наш Університет.

Без перебільшення, змістовна, яскрава і креативна локація нашого Інституту стала родзинкою фестивалю! Особливості вступу та навчання за різними освітніми програмами, перспективи працевлаштування у провідних компаніях України та світу: активне спілкування наших гостей з викладачами та студентами тривало 5 годин безперервно! Підтримали команду, що представляла наш підрозділ на цьому заході, прийшли завідувачі кафедр та гаранти освітніх програм, за якими здійснює освітню діяльність ННЦ.

На нашому майданчику і малечі, і школярам, і дорослим будо на що подивитися! Ворк-шоп «Застосування лабораторних методів дослідження у повсякденному житті», майстер-класи «Що знаємо про нас: будова тіла людини», «Біотехнологія на кухні», «Нащо нам друге око. 3D аналіз бінокулярного зору», «Чи готові ви до космічних подорожей? Перевірте себе!» не залишили байдужим жодного відвідувача! На додаток, «Знайомі незнайомці» - екскурсія до Музею зоології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також «Тропіки під склом» - екскурсія до ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна за маршрутами «Мандрівка із сукулентами», «Рослини, що бачили динозаврів», «Тропічний ліс» або «Найбільші пальми України» не лише були дуже пізнавальними, але й додали яскравості враженням!

Представлена нашим Інститутом програма була насиченою, різноманітною, яскравою і, як показали розмови із нашими гостями, цікавою й корисною для них.
Високий професіоналізм, креативність, закоханість у свою справу і непохитна віра у те, що біологія та медицина – цариці наук, дозволили злагодженій команді ННЦ створити неповторну атмосферу Свята!

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія СКРИПНИК

E-mail: biomed@knu.ua