newlogo with heart new 05.12.2017

В ННЦ «Інститут біології та медицини» підведено підсумки Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього».

Всеукраїнська учнівська олімпіада «Біологія – наука майбутнього» проводилась Навчально-науковим центром «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спільно з ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» та ТОВ «НВП «ЄНАМІН». Основними завданнями, що поставили перед собою організатори Олімпіади, є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у закладах вищої освіти, реалізація здібностей талановитих учнів, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для галузі «Біологія», підвищення інтересу до поглибленого вивчення біології, формування у колах учнівської молоді навичок дослідницької роботи, популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій.

До участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді «Біологія – наука майбутнього» були запрошені учні 8-11 класів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів країни.

Олімпіада проводилась у три тури: І тур – відбірковий (дистанційний), ІІ тур – теоретичний (дистанційний), ІІІ тур – практичний (дистанційний). Завдання І, ІІ та ІІІ турів Олімпіади складалися із розроблених членами журі авторських задач, вправ (тестів), практичних завдань, метою яких було визначення загального рівня знань учасників, а також їхнього вміння вирішувати логічні задачі біологічного конструкту незалежно від біологічного напряму змістової складової.

30 квітня відбулося урочисте закриття Олімпіади, на яке були запрошені призери Олімпіади, члени журі та оргкомітету, а також почесний гість – представник компаній - співорганізаторів Олімпіади, доктор хімічних наук, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, провідний науковий консультант компаній «БІОФАРМА ПЛАЗМА» та «ЄНАМІН» Дмитро Волочнюк. Він привітав організаторів Олімпіади з її успішним проведенням, підкресливши її високий як організаційний, так і науковий рівень, а фіналістів – з успішним виступом. Без гідної освіти і науки країна не має майбутнього. І робота з обдарованою молоддю – це робота на майбутнє, на майбутнє нашої науки, нашого високотехнологічного виробництва, а отже – на майбутнє країни у цілому, підкреслив Дмитро Волочнюк.

Член журі Олімпіади, гарант Освітньої програми «Біологія» Освітнього рівня «Бакалавр», доктор біологічних наук, доцент кафедри загальної та медичної генетики Катерина Афанасьєва привітала призерів з успішним виступом та правильно зробленим вибором – вибором біології як головного вектору майбутньої освітньої траєкторії. Справа за малим – зробити правильний вибір закладу вищої освіти, який забезпечить реалізацію планів та здійснення мрій.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, зокрема ННЦ «Інститут біології та медицини», ще раз переконливо довів, що він поправу є флагманом медико-біологічної освіти в Україні. А спільно з нашими партнерами – представниками великого бізнесу, ми можемо ставити перед собою і з успіхом реалізувати завдання «підвищеної складності». Плани у нас доволі амбітні, дорога по переду довга і непроста. Але ми абсолютно переконані у тому, що мета того варта, адже наша мета - гідне майбутнє для наших дітей в нашій країні, гідне майбутнє для нашої України.

ПЕРЕМОЖЦІ Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього»

ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ ЗА УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДНИХ ЗМАГАННЯХ!
ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ВИСТУПОМ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ДО
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА!!!

ВАШЕ УСПІШНЕ МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАМИ!!!!!

Голова журі
Всеукраїнської учнівської олімпіади
«Біологія – наука майбутнього»,
заступник директора