newlogo with heart new 05.12.2017

В ННЦ «Інститут біології та медицини» підведено підсумки ІІІ (практичного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього».

Всеукраїнська учнівська олімпіада «Біологія – наука майбутнього» проводиться Навчально-науковим центром «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спільно з ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» та ТОВ «НВП «ЄНАМІН», з метою підтримки обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання, реалізації здібностей талановитих учнів та надання їм ефективної допомоги у виборі професії.

До участі у ІІІ (практичному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього» були допущені учні 8-11 класів переможці ІІ (теоретичного) туру, які набрали не менше 50% від максимально можливої кількості балів при виконанні завдань, що відповідають біологічним напрямам за програмами відповідних класів.

Завдання для проведення змагань ІІІ (практичного) туру складалися із авторських практичних робіт, метою яких було визначення загального рівня знань учасників Олімпіади, а також їхнього вміння вирішувати логічні задачі біологічного конструкту незалежно від біологічного напряму змістової складової. Переможцями ІІІ туру були визнані учасники, які набрали при виконанні завдань не менше 50% від максимально можливої кількості балів. Максимальна кількість балів, яку мали змогу отримати учасники олімпіади за правильно виконані практичні роботи, становила: для 8-9 класів – 90 балів (30 балів за кожну практичну роботу), для 10-11 класів – 120 (40 балів за кожну практичну роботу).

РЕЙТИНГОВИЙ ПІДСУМОК ІІІ (практичного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього»

Завдання ІІІ (практичного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього»

Практична робота 3                Відповіді

Визначення переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади «Біологія – наука майбутнього» (розподіл призових місць) – 29 квітня 2021 року.

30 квітня призери Олімпіади будуть запрошені на офіційну церемонію закриття олімпіади. Запрошення до участі у зазначеній церемонії буде надіслано призерам ІІІ (практичного) туру олімпіади на їхні адреси електронної пошти 29 квітня 2021 року.

ДЯКУЄМО ВСІМ УЧАСНИКАМ ЗА УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДНИХ ЗМАГАННЯХ!

Голова журі
Всеукраїнської учнівської олімпіади