newlogo with heart new 05.12.2017 Підведено попередні підсумки ІІ (фінального) туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році.

До участі у ІІ (фінальному) турі були запрошені учасники, які набрали не менше 75% від максимально можливої кількості балів у І (дистанційному) турі Олімпіади, що проводився (окремо) ННЦ «Інститут біології та медицини» та Інститутом високих технологій.

У ІІ (фінальному) турі Олімпіади взяли участь 69 учасників.

Попередній рейтинговий підсумок ІІ (фінального) туру Олімпіади
Тестові завдання
Відповіді

У відповідності до Положення переможцями Олімпіади визнаються учасники, які набрали не менше 90% від максимально можливої кількості балів у ІІ турі. Їм будуть нараховані додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного балу в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка при вступі на наступні спеціальності та освітні програми:

Спеціальність 091 «Біологія»: освітня програма «Біологія» (професійно орієнтовані вибіркові блоки: біофізика та медична інформатика, біохімія, біологія рослин, вірусологія, генетика, зоологія, імунологія, мікробіологія, молекулярна біологія, репродуктивна біологія, фізіологія людини і тварин, цитологія та гістологія);
освітня програма «Біологія (високі технології)»;
Спеціальність 101 «Екологія»: освітня програма «Екологія»;
Спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія»: освітня програма «Біотехнологія»;
Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»: освітня програма «Ландшафтний дизайн та озеленення».

Результати ІІ (фінального) туру з повідомленням про отримання / не отримання додаткових балів до відповідного сертифіката ЗНО будуть оприлюднені на веб-сайті приймальної комісії (vstup.knu.ua) та офіційному сайті ННЦ "Інститут біології та медицини" не пізніше 15 травня 2021 року.

ДЯКУЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ ЗА УЧАСТЬ В ОЛІМПІАДНИХ ЗМАГАННЯХ!
ЧЕКАЄМО ВСІХ НА НАШИХ СТУДЕНТСЬКИХ ЛАВАХ!!!

Голова секції за предметною галуззю «Біологія»
Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету
імені Тараса Шевченка