newlogo with heart new 05.12.2017 Згідно з розпорядженням по ННЦ «Інститут біології та медицини» з 22 лютого 2021 р. для студентів всіх курсів наступних освітніх програм:

«Біологія» ОР Бакалавр,
«Біологія» ОР Магістр,
«Біотехнологія» ОР Бакалавр,
«Біотехнологія» ОР Магістр,
«Лабораторна діагностика» ОР Бакалавр,
«Лабораторна діагностика» ОР Магістр,
«Екологія» ОР Бакалавр,
«Екологічна безпека» ОР Магістр,
«Ландшафтний дизайн та озеленення» ОР Бакалавр,
«Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища» ОР Магістр
навчальний процес буде здійснюватися за змішаною формою: теоретична підготовка - із використанням технологій дистанційного навчання (лекції / семінари /за необхідності, практичні заняття), практична підготовка (лабораторні заняття) – в аудиторіях Інституту.

Для студенів 1-2 курсів освітніх програм
«Медицина (мова навчання українська)» та
«Медицина (мова навчання англійська)»
до 28 лютого навчальний процес буде здійснюватися із використанням технологій дистанційного навчання, з 1 березня – за змішаною формою.

Для студентів 3-4 курсів освітніх програм
«Медицина (мова навчання українська)» та
«Медицина (мова навчання англійська)»
відповідно до наказу МОЗ України від 07.01.2021 р. за №10 («Про затвердження Змін до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)») - продовжено термін проведення навчального процесу із використанням технологій дистанційного навчання.
У разі можливої зміни ситуації, рішення про перехід до змішаної форми навчального процесу зазначених кусів / освітніх програм буде прийнято невідкладно, про що студенти будуть попереджені завчасно.

Відвідування всіх видів занять в корпусі ННЦ «Інститут біології та медицини» будуть здійснюється з дотриманням всіх вимог затверджених наказом ректора Університету від 29.12.2020 року № 855-32 та з врахуванням рекомендацій МОН України (листи № 1/9- 249 від 14.05.2020, № 1/9-576 від 12.10.2020 і № 1/9-688 від 15.12.2020 р.)

Дирекція