DSC 988816 лютого 2018 року представники адміністрації ННЦ «Інститут біології та медицини» з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка за запрошенням його керівництва.

Заступники директора з науково-педагогічної роботи Кириченко С.С. та Скрипник Н.В. зустрілися з учнями ліцею. Під час зустрічі були обговорені загальні питання щодо правил вступу до Інституту та навчання студентів. Майбутні абітурієнти були ознайомлені із структурою, навчальними програмами, науково-педагогічною діяльністю, міжнародним співробітництвом Інституту та пересвідчилися, що фундаментальна підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців, що проводиться в ННЦ «Інститут біології та медицини», відповідає світовим стандартам. Навчальні програми дисциплін, що викладаються, спрямовані на глибоке засвоєння теоретичних знань, а сучасне обладнання дозволяє поглиблювати практичні здобутки.

Співробітники Інституту відповіли на запитання учасників зустрічі, які свідчили про наявність інтересу як до можливості навчання в ННЦ «Інститут біології та медицини», так і до біології у цілому.

Ми переконані, що подібні заходи сприяють професійній орієнтації школярів і допомагають їм зробити правильний вибір.

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua

comintour.net