010-11 червня 2019 року ННЦ «Інститут біології та медицини» в рамках програми Еразмус+ відвідали співробітники лабораторії кафедри наук про життя і здоров'я медичного факультету Університету Нікосії (Кіпр) Ms. Vasiliki Charalambous та Ms. Johana Rodosthenous.

Програма візиту була насиченою та різноплановою. Після офіційної зустрічі з керівництвом Інституту наші гості відвідали Навчально-наукову лабораторію кафедри біохімії, Навчальну лабораторію мікроскопії, обладнану сучасним мікроскопопом дослідницького класу AxioImager A2 з системою спільного спостереження та документування, який застосовується як в освітній діяльності для навчання студентів біомедичного напрямку підготовки, так і для наукової роботи, бібліотеку для студентів, що навчаються за освітньою програмою «Медицина», а також кафедри Інституту, на яких викладаються морфологічні дисципліни.

Родзинкою візиту стали відвідини лекції на тему «Функція шлунково-кишкового тракту за умов експериментального цукрового діабету», з якою виступив в Інституті завідувач кафедри фармакології, декан факультету фармації Анатолійського університету (Anadolu University, м. Ескішіхір, Туреччина) професор Юсуф Озтюрк.

Ми переконані, що діяльність, направлена на сприяння академічній мобільності студентів та науково-педагогічних працівників університетів-партнерів, послуговується інтенсифікації та оптимізації сучасної освіти та науки.

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія Скрипник

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua