IMG 274430 травня Ботанічний сад ім. акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка гостинно приймав викладачів польських коледжів та навчальних закладів, що готують фахівців з ландшафтного дизайну та садівництва.

Ініціаторами та організаторами зустрічі виступили Національний центр сільськогосподарської освіти в Брвинове (Польща) та журнал «Ландшафт і архітектура» (Україна). Активну участь у проведенні заходу взяла кафедра біології рослин ННЦ «Інститут біології та медицини».

В рамках тематичної панелі з обміну досвідом були обговорені питання щодо особливостей реалізації освітньої діяльності з підготовки фахівців з ландшафтного дизайну та садівництва в наших країнах. Жвавий інтерес у наших польських колег викликала розповідь про набутий кафедрою біології рослин досвід практичної підготовки студентів за даним освітнім напрямом.

Під час зустрічі були обговорені плани щодо зміцнення існуючих та налагодження нових зв’язків між українськими та польськими профільними навчальними закладами, а також питання щодо можливості продовження навчання випускників польських коледжів в ННЦ «Інститут біології та медицини» за спеціальністю «Садово-паркове господарство».

Доцент кафедри біології рослин
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Баданіна Владислава

E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua