НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Olimpiada KNU rezultaty dystanciynogo turu v2

20 квітня 2019 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» пройшов очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

За результатами І дистанційного (заочного) туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році до участі у ІІ очному турі були запрошені учасники, які набрали не менше 75% від максимально можливої кількості балів у першому (дистанційному) турі.

На ІІ (очному) етапі Олімпіади взяли участь 27 учасників.

Тестові завдання
Відповіді



 

 gerb knu

Попередні результати
очного туру
Всеукраїнської олімпіади
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
з біології
для професійної орієнтації вступників
на основі повної загальної середньої освіти

Київ 2019
 newlogo with heart new 05.12.2017

 

 №  ПІБ
учасника
 Клас  Назва
навчального закладу
 Кількість
балів
1. Абрамчук
Анастасія Іванівна
11 ЗОШ I-III ст. с. Білин 42
2. Ареф'єв
Iгор Олександрович
11 Український медичний ліцей Національного медичного університету імені О.О. Богомольця 67
3. Батечко
Дарина Валентинівна
11 Оптико-механічний коледж
КНУ імені Тараса Шевченка
47
4. Болюх
Дмитро Ігорович
11 Миколаївська Загально Освітня Школа №57 1-3 ступенів ім. Т.Г. Шевченка 34
5. Бондаревський
Данііл Васильович
11 Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6" 52
6. Букатка
Валерія Миколаївна
11 Комунальний заклад Київської обласної ради "Фастівський ліцей-інтернат" 46
7. Васильєва
Валерія Сергіївна
11 Миколаївський муніципальний колегіум ім. В. Чайки 62
8. Васильченко
Ярослав Вячеславович
другий курс Вищий навчальний заклад Перший Київський Медичний Коледж 54
9. Воробйова
Крістіна Володимирівна
11 Козелецька гімназія №1 Козелецької селищної ради Козелецького району Чернігівської області не з’явилась
10. Дворецька
Анна Олександрівна
11 Український фізико-математичний ліцей
КНУ імені Тараса Шевченка
58
11. Дишлева
Олександра Олександрівна
11 Золотоніська гімназія імені Семена Дмитровича Скляренка 44
12. Єфіменко
Тетяна Іванівна
11 Комунальний заклад «Южненська Авторська М.П. Гузика експериментальна спеціалізована загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ 60
13. Івицька
Катерина Сергіївна 
11  Славутицький ліцей Славутицької міської ради Київської області 39
14. Кисленко
Анна Сергіївна
11 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №255 з поглибленим вивченням природничо-математичних предметів Дарницького району м. Києва 55
15. Красіля
Аліна Володимирівна
11 Харківська гімназія №144 Харківської міської ради Харківської області 59
16. Моцна
Діана Валентинівна
11 Криворізька гімназія №91 27
17. Палієнко
Анастасія Миколаївна
ПОмс-2-15-4.Од Київський університет імені Бориса Грінченка Університетський коледж 37
18. Пиньога
Микола Миколайович
11

Вараська загальноосвітня школа 1-3 ступенів №3

не
з’явився
19. Польській
Ігор Олексійович
11

Києво-Печерський ліцей 171 "Лідер"

58
20. Пономарчук Владислава Романівна 11 Комунальна установа Сумська класична гімназія 49
21 Рабольт
Дар`я Михайлівна
11

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради

42
22. Рибалко
Анна Олегівна
11

Український фізико-математичний ліцей імені Тараса Шевченка

31
23. Савченко
Анна Ярославівна
11

Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 Енергодарської міської ради Запорізької області

61
24 Скварчинський
Андрій Іванович
11 Васильківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Васильківської міської ради Київської області 59
25 Хоменко
Ярослава Романівна
11 Яготинський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа - загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №3" Яготинської районної ради Київської області 41
26 Шевченко
Іван Олександрович
11 Український медичний ліцей НМУ імені О.О. Богомольця 91
27. Юмина
Анна Ярославівна
11 Еколого-природничий ліцей 116  92
28. Банасевич
Анна Любомирівна
11 Івано-Франківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням німецької мови не
з’явилась
29. Євдокімова
Вероніка Валентинівна
11

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс №9
Луцької міської ради

90
30. Солов’янчик Костянтин Ігорович 11 Спеціалізована школа №304 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій, м. Києва не
з'явився
31. Стецко
Наталія Іванівна
11

Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка

56

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com