19-го квітня 2019 року Студентський науковий гурток ДІЄТОЛОГІЇ та Спортивний департамент Студентського парламенту університету провели спільний захід «Спорт та правильне харчування - перший крок до довголіття», який відбувся у червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Чи правильно Ви харчуєтеся? Які шкідливі, а які корисні продукти для споживання? Які ж причини ожиріння? Займаєтесь спортом та відмовляєте собі у смаколиках, а в дзеркалі та на вагах результату не видно? Який тип фігури саме у Вас? Чи бувають люди, схильні до повноти? Як же правильно підібрати фізичні вправи для схуднення, адже це суто індивідуально? Чи все ви знаєте про жахливу хворобу - анорексію?

Обґрунтовано відповіли на ці питання доповідачі:

Доповідь 1: «Сучасні проблеми харчування у молоді»
Доповідач: керівник Студентського наукового гуртка дієтології, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біомедицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Тетяна Михайлівна Фалалєєва.

Доповідь 2: «Тренувальний процес, залежно від типу будови тіла. Головне про схуднення»
Доповідач: тренер та консультант з харчування марафону схуднення, колишній тренер мережі фітнес-центрів "Олімп" та "StuDance" Оксана Любчик.

Доповідь 3: «Анорексія: причини, ознаки, симптоми і лікування»
Доповідач: студентка 2-го курсу освітньої програми «Дієтологія» Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марія Ревун.

Оксана Любчик здивувала всіх і практичними навиками. Студенти навчилися вираховувати свій індекс маси тіла, визначати чи є в них схильність до повноти, до якого типу будови тіла вони відносяться.
Учасники були дуже активними, із задоволенням слухали лекції, задавали питання доповідачам, а в кінці міні-конференції, крім того що відкрили для себе щось нове, отримали ще позитивних емоцій!

Дякуємо усім присутнім за приємну атмосферу!
Запрошуємо на наші наступні заходи, буде не менш корисно, весело та цікаво!

Щиро дякуємо Наталії Стефінів за організацію заходу, а Юлії Пастуховій за чудові фотографії.

Керівник гуртка – д. б.н., професор,
завідувач кафедри біомедицини
Тетяна Михайлівна Фалалєєва