127 березня 2019 р. відбулось засідання Наукового студентського гуртка з лабораторної діагностики, метою якого було ознайомлення студентів із сучасними напрямками лабораторної діагностики в Україні.

На засіданні були присутні члени кафедри біомедицини, фундаментальної медицини, цитології, гістології та репродуктивної медицини та студенти кафедри біомедицини. Засідання розпочала д.б.н., проф. кафедри біомедицини Л.В. Гарманчук та представила гостю Олену Джус – керівника сектору гематології медичної лабораторії «Діла».

Змістовна доповідь Олени Джус стосувалась всіх складових ефективної діагностики від забору біологічного матеріалу до валідації та інтерпретації отриманих результатів. Велику увагу Олена зосередила на принципах біоетики та компетентності при проведенні лабораторного тестування. Обговорили основний принцип лабораторних досліджень – профілактична діагностика як засіб здорового способу життя. По закінченні доповіді студенти навперебій задавали запитання, які стосувались їх майбутнього працевлаштування в закладах лабораторної діагностики.

Дякуємо доповідачу та всім присутнім за небайдужість до тематики і жваве обговорення!

Доктор біологічних наук
професор кафедри біомедицини