Zasidannya20 вересня 2021 р. (понеділок) о 14.00 відбудеться засідання Науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини» із застосуванням дистанційних технологій.

Запрошення на відеоконференцію будуть надіслані членам НМК на їхню адресу електронної пошти.

Порядок денний:

1. Стан навчально-методичного забезпечення освітньої діяльності та дотримання унормованих процедур її адміністрування в ННЦ «Інститут біології та медицини» на 2021-2022 навчальний рік, доп:
- голова НМК Скрипник Н.В. – результати перевірки документації кафедр;
- член НМК Линчак О.В. - інформаційне забезпечення навчального процесу (результати моніторингу представлення кафедрами інформації на офіційному сайті Інституту); інформаційне забезпечення навчального процесу (представлення інформації за ОП на офіційному сайті Інституту);
- член НМК Калиновський В.Є. – результати моніторингу проведення навчальних занять у 2 семестрі 2020-2021 н.р.;
- член НМК Калиновський В.Є. – результати моніторингу літньої екзаменаційної сесії 2020-2021 н.р.
2. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Біологія» рівень освіти другий (магістерський), заочна форма навчання (доп. гарант програми Сківка Л.М.).
3. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища» рівень освіти другий (магістерський) (доп. гарант програми Баданіна В.А.).
4. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Лабораторна діагностика» рівень освіти другий (магістерський) (доп. гарант програми Маєвський О.Є.).
5. Результати експертизи навчально-методичної літератури, поданої на розгляд НМК (доп. член НМК Афанасьєва К.С.).
6. Поточні справи.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ЧЛЕНИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ТА ГАРАНТИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ!

Секретар науково-методичної комісії,
доцент кафедри мікробіології та імунології
ННЦ «Інститут біології та медицини»
М.П. Рудик