logo28 квітня 2021 року о 14.00 на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 26.001.117 Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться захист дисертації Борисенка Миколи Миколайовича на тему «Вплив умов регульованого стоку на угруповання зооперифітону нижнього б’єфу Канівської ГЕС» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 10 Природничі науки за спеціальністю 101 Екологія.

Науковий керівник – Лукашов Дмитро Володимировиич, доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри екології та зоології ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Голова ради: Гандзюра Володимир Петрович, доктор біологічних наук, професор, професор кафедри екології та зоології ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Рецензенти: Трохимець Владлен Миколайович, доктор біологічних наук, доцент, доцент кафедри екології та зоології ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Ободовський Олександр Григорович доктор географічних наук, професор, професор кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Опоненти: Протасов Олександр Олексійович, доктор біологічних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу екологічної гідрології та технічної гідробіології Інституту гідробіології НАН України; Домбровський Костянтин Олегович, кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології біологічного факультету Запорізького національного університету.

Захист буде відбуватися у формі Zoom конференції
Підключення до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 835 7485 7795