Agro 202125 лютого 2021 р. під егідою PROFESSIONAL ASSOCIATION OF ECOLOGISTS OF UKRAINE (PAEU) за підтримки посольства Нідерландів та ICC Ukraine буде проведено форум, присвячений гострим проблемам агроекології - INTERNATIONAL FORUM AGROGREENDEAL-2021 (офлайн та онлайн). До виступів запрошено кращих експертів сфери, практиків-екологів, міжнародних фахівців, представників органів державної влади!

Разом з учасниками будуть пропрацьовуватися питання:

• Як зміниться політика ЄС щодо українського експорту в рамках угоди про зменшення викидів вуглецю.
• Родючість грунтів: як за допомогою сучасних технологій зберегти грунти і підвищити врожайність
• Політика кругового сільського господарства у Нідерландах
• Про актуальний стан Стратегії ЕС «Від лану до столу», як частини європейської зеленої угоди. План по імплементації Стратегії «Від лану до столу» у країнах ЄС.
• Торгівля ЕС-Україна – перший погляд на можливі впливи на експорт до ЕС. Можливі наслідки та опції для українського сільського господарства.
• Комплексне використання земельних і біологічних ресурсів агроландшафтів, направлених на зниження виділення парникових газів у процесі сільськогосподарського виробництва
• На які цілі зеленої угоди може відповісти органічне землеробство?
• Вплив сільського господарства на клімат та можливості для скорочення викидів парникових газів
• Кейс з використання альтернативних джерел енергії в Кернел.
• Компостування органічних відходів у тваринництві та птахівництві. Найсучасніші та найекономічніші технології, які набирають оберти в Україні.
• Досвід випробування та реєстрації органічного добрива на основі свинячого, а також гною ВРХ
• ESG-фактор у взаємодії з міжнародними інвесторами.
• Концепція збереження біорізноманіття в розрізі Зеленої угоди: завдання для агропідприємств.
• Сімейне підприємництво як основа для регіональних кластерів сталого розвитку.
• Стратегія енергозбереження та мінімізації забруднення атмосфери при переробці посліду птиці та ін.

Для участі потрібна реєстрація!

Зареєструватися

Завантажити програму

Дивитися більше

З питань, що виникають - телефони (безкоштовно по Україні):

E-mail: biomed@knu.ua