Zasidannya18 червня 2020 р. (четвер) об 11.00 год. в аудиторії № 212 відбудеться засідання науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини»

Порядок денний:

1. Затвердження нових робочих програм навчальних дисциплін та робочих програм освітніх компонентів / пролонгування діючих робочих програм навчальних дисциплін та робочих програм освітніх компонентів на 2020-2021 н.р. за освітніми програмами: «Біологія» ОР «Бакалавр» (денна форма навчання); «Біологія» ОР «Бакалавр» (заочна форма навчання); «Біологія» ОР «Бакалавр» (денна форма навчання / мова викл. рос.); «Біологія» ОР «Магістр» (денна форма навчання); Біологія» ОР «Магістр» (заочна форма навчання); «Біологія» ОР «Доктор філософії»; «Екологія» ОР «Бакалавр»; «Екологічна безпека» ОР «Магістр»; «Екологія та охорона навколишнього середовища» ОР «Доктор філософії»; «Біотехнологія» ОР «Бакалавр»; «Біотехнологія» ОР «Магістр»; «Ландшафтний дизайн та озеленення» ОР «Бакалавр»; «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища» ОР «Магістр»; «Лабораторна діагностика» ОР «Бакалавр»; «Лабораторна діагностика» ОР «Магістр»; «Медицина» ОР «Магістр» (мова викл. укр.); «Медицина» ОР «Магістр» (мова викл. англ.).

Доп. голова НМК Скрипник Н.В.

2. Результати експертизи навчально-методичної літератури, поданої на розгляд НМК.

Доп. член НМК Афанасьєва К.С.

3. Результати моніторингу освітньої діяльності за Освітньою програмою «Біологія» рівень освіти третій («Доктор філософії»).

Доп. гарант програми Мартинюк В.С.

4. Результати моніторингу освітньої діяльності за Освітньою програмою «Екологія та охорона навколишнього середовища»» рівень освіти третій («Доктор філософії»).

Доп. гарант програми Ганзюра В.П.

5. Аналіз технологій дистанційного навчання в умовах карантину.

Доп. заступник директора з науково-педагогічної роботи, член НМК Компанець Т.А.

6. Поточні справи

Місце проведення:  Навчально-науковий центр
«Інститут біології та медицини»
аудиторія 212

Дата та час проведення 18 червня 2020 року, 11:00

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ЧЛЕНИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ!

Секретар науково-методичної комісії,
асистент кафедри мікробіології та імунології
М.П. Рудик