Vseukr konkurs stud robit kvadrat

В ННЦ «Інститут біології та медицини» стартує І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології / екології / біотехнології, біоінженерії / теоретичної медицини

На виконання Наказу Міністерства освіти і науки України № 1271 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань та спеціальностей у 2019/2020 навчальному році” на базі Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» року буде проводитись І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології / екології / біотехнології, біоінженерії / теоретичної медицини.

І тур проходитиме у формі наукового семінару, де будуть представлені усні захисти результатів студентських наукових робіт згідно встановленого регламенту – усна доповідь до 7 хвилин та дискусія (відповіді на запитання).

До участі в конкурсі зарошуються студенти, які хочуть представити результати власних наукових досліджень, мають наукові публікації (тези виступів на конференціях та статті у фахових журналах), яким не байдуже майбутнє Науки, які вірять у свої сили і хочуть у чесній боротьбі довести всім, що вони найкращі!

Місце проведення:  Навчально-науковий центр
«Інститут біології та медицини»
434 аудиторія

Дата та час проведення 26 листопада 2019 року, 14:30