biomed talks15 жовтня 2019 р.  в 329 аудиторії Головного корпусу Університету відбудеться відкриття та пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції-школи студентів та молодих вчених «BIOMED Тalks – 2019» (15-17 жовтня, 2019).

В рамках конференції проходять дві унікальні школи: V Міжнародна щорічна Школа з біомедичних досліджень «Cell Function in Health and Disease» та освітня школа для студентів «Шлях молодого науковця – здоровим бути модно».

Конференція-школа об’єднає понад 300 учасників – молодих вчених-медиків, практикуючих лікарів, студентів медико-біологічного профілю та учнів профільних шкіл.

Головні організатори: Рада молодих вчених, студентський парламент, ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Рада молодих вчених Національної академії медичних наук України.

Заходи триватимуть з 15 по 17 жовтня 2019 р. Вхід вільний.

Місце проведення:  м. Київ, Головний (червоний) корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Дата і час проведення: 15 - 17 жовтня 2019 року

ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ!