Blago zbir afishaЗ 3 до 14 грудня 2018 року відбуватиметься благодійний збір матеріальної допомоги для Ушомирської ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів.

Збір відбудеться в холі ННЦ «Інституту біології та медицини», а також у гуртожитках № 1, 8 і 9, де стоятимуть столики з двома коробочками: великою - для одягу та речей, якими ви вже не користуєтесь, та маленькою - для готівки на індивідуальний солодкий подарунок кожному малюку з притулку.

Взимку хочеться тепла і турботи, однак там, куди їдуть наші волонтери 15 грудня такі базові потреби в нестачі увесь рік. Це місце - дитячий будинок с. Ушомир Житомирської області, і ми хочемо, щоб туди також завітав справжній дух зимових свят. Даний заклад був заснований у 1932 році на базі панського маєтку у чарівному куточку Ушомирського парку для голодуючих дітей-сиріт. У зв’язку з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС з 1989 р. санаторну школу реорганізовано в Ушомирську ЗОШ-інтернат І-ІІ ст. Для дітей працюють предметні гуртки, спортивні секції: «Юний художник», «Вишиванка», шкільний хор. Кількість вихованців становить більше 200 дітей, віком від 6 до 15 років.

Усі охочі можуть допомогти нам зробити дітлахів щасливішими цієї зими.

Також ви можете надіслати кошти на подарунки на окремий банківський рахунок: 5168 7555 3106 5411 на ім’я Пєчки Аріни - організатора акції від Студентського парламенту ННЦ «Інституту біології та медицини».

Місце проведення:  ННЦ "Інститут біології та медицини",
гуртожитки №1, 8, 9

Дата та час проведення 3-14 грудня 2018 року

Голова Студентського парламету