Ecocer

5 жовтня 2018 року о 15:00 в ННЦ "Інститут біології та медицини" (ауд. 207) відбудеться зустріч-презентація «Сталий розвиток та ЕкоКЕР Україна».

Доповідач - Расселл Тейлор, науковий співробітник MacMillan Brown Centre for Pacific studies (Нова Зеландія), виконавчий директор та співзасновник EcoCARE Pacific Trust (при університеті University of Canterbury в Крайстчорчі, Нова Зеландія) та співзасновник та член правління EcoCARE Ukraine / ЕкоКЕР УА.

Новозеладська організація «ЕкоКЕР Тихоокеанський фонд», очільник сім'ї організацій ЕкоКЕР, була заснована в 2007 році у місті Крайстчорч, Нова Зеландія, при університеті Кентербері. За роки існування фонд реалізував ряд інноваційних проектів, що значно покращили рівень життя людей та ефективність функціонування середньоосвітніх шкіл, університетів та медичних закладів королівства Тонга, що в Тихому океані, та стан довкілля.

Основні напрями діяльності фонду - охорона довкілля та навчання в сфері охорони довкілля та здоров'я.

Наразі відбувається процес реєстрації представництв фонду в Норвегії та Україні, до кінця 2019 року планується кілька представництв у країнах Африки.

На зустрічі пан Тейлор та його колега, співзасновниця та координатор ГО «ЕкоКЕР Україна», випускниця кафедри біофізики ННЦ «Інститут біології», Марія Малахова, розкажуть аудиторії про досвід та здобутки новозеладського фонду та плани в Україні, зокрема про потенційну співпрацю з Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка. Після презентації у слухачів буде можливість поспілкуватися з доповідачами, налагодити контакти, обговорити можливості співпраці. Зустріч буде цікава як студентам та викладачам, так і керівництву ЗВО, представникам громадянського суспільства, представникам державних установ. Зустріч пройде англійською мовою з перекладом основних моментів українською.

Посилання на подію у соціальній мережі Facebook

Контакти:

ecocare.org.nz

+380637410986 (Марія Малахова)

Місце проведення:  Навчально-науковий центр
«Інститут біології та медицини»
аудиторія 207

Дата та час проведення 5 жовтня 2018 року, 15:00