Mazur

Куратор оранжереї водних та прибережно-водних рослин, провідний біолог, к.б.н.
Закінчила біологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Захистила кандидатську дисертацію на тему «Біологічні особливості інтродукованих у захищений грунт видів роду Nymphaea L. та перспективи їх використання в Україні».
Наукові інтереси: пов’язані з проведенням таксономічного аналізу колекції водних та прибережно-водних рослин, дослідженням життєвих форм, алелопатичної, бактерицидної активності цієї групи рослин, вивченням особливостей насіннєвого та вегетативного розмноження. Проводить екскурсії та практичні заняття зі студентами Київського національного університету та інших ЗВО України. Автор понад 170 праць у наукових та науково-популярних виданнях.
Контактна інформація: Ботанічний сад ім. акад. О.В. Фоміна ННЦ «Інститут біології та медицини», вул. Симона Петлюри, 1, 01032 Київ, Україна;
робочий телефон: (044)234-60-56
Е-maill: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.