НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

 

Botanichniy sad embema

Серед брил каміння на крутосхилах та в улоговинках зібрано колекцію гірських рослин, що налічує понад 400 видів та сортів. Чільне місце в колекції посідають представники флори Карпат, Криму, Кавказу: крем’яник гарний, очиток карпатський, гусимець кавказький, ерантіс зимуючий, цибуля Христофа, іберійка вічнозелена, авринія скельна. У березні-квітні квітує чемерник червонуватий, який має великі, до 5 см у діаметрі квітки з чашолистками фіолетово-червонуватого кольору та чемерник кавказький.

У травні-червні цвіте роговик Біберштейна – ендемічний червонокнижний вид, поширений в гірському Криму на кам’янистих схилах та скелях. Також навесні зачаровують яскраві рожево-бузкові килимки флоксу шиловидного з приємним ароматом. У червні-липні зацвітають фіолетово-бузкові квітки айстри альпійської – рідкісної карпатської рослини.

В експозиції представлено також гірські рідкісні та зникаючі рослини: родіола рожева, молодило гірське, відкасник татарниколистий, півонія кримська, сон лучний, лещиця дністровська, горицвіт весняний, тирлич безстебловий, еритроній собачий зуб та ін. Мандруючи звивистими доріжками рокарію, можна ознайомитися з представниками флори Далекого Сходу і Сахаліну: лілійником Міддендорфа, широкодзвоником великоквітковим, очитком камчатським; з інтродуцентами Сибіру, Алтаю та Середньої Азії: баданом товстолистим, брунерою сибірською, очитком тополелистим та о. Еверса.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: decanat_bf@univ.kiev.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Посилання на інші ресурси

Енциклопедія університету
Рада Молодих Вчених
Наші фотогалереї на GoogleDisk

 

Ми у соцмережах

loader
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
лапароскопия паховой грыжи
comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
лапароскопия паховой грыжи