Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Rozklad medicine ukr 2018 winter
Timetables for Medicine 2018 winter
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
4
4
дн.
1
1
8
8
год.
3
3
1
1
хв.
2
2
7
7
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Заочна форма навчання

 gerb knu  

Шановні випускники
медичних, педагогічних,
лісотехнічних
та аграрних коледжів!
Шановні Бакалаври!

 newlogo3 400x400

Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
запрошує тих, бажає отримати ефективний кар’єрний старт,
здобути сучасну вищу біологічну освіту в нашому Інституті!

БАКАЛАВРАТ

В 2017 році за результатами фахового вступного випробування буде проводитися набір на другий курс бакалаврату заочного відділення ННЦ "Інституту біології та медицини". Приймаються особи, які мають диплом освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст" за спорідненими спеціальностями (у тому числі випускники медичних, педагогічних, лісотехнічних, аграрних коледжів тощо). Звертаємо Вашу увагу, що в 2017 році, як і в попередні роки, набір планується проводити не лише на контрактній, але й на бюджетній, основі.
Набір проводитиметься на спеціальність 091 "Біологія"освітню програму – "Біологія"
(спеціалізації: біофізика та медична інформатика, біохімія, ботаніка, вірусологія, генетика, зоологія, імунологія, мікробіологія, молекулярна біологія, репродуктивна біологія, фізіологія людини і тварин, фізіологія рослин, цитологія та гістологія).
Прийом заяв і документів, фахове вступне випробування, конкурсний відбір та зарахування на вакантні місця на навчання на другий курс (з нормативним терміном навчання 4 роки) осіб, які мають диплом освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст", для здобуття освітнього ступеня "Бакалавр" проводитиметься у наступні терміни:
ПОЧАТОК ПРИЙОМУ заяв і документів від абітурієнтів у паперовому вигляді для участі в конкурсному відборі починається 12 липня 2017 р.
ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙОМУ заяв і документів – 24 липня 2017 р. о 18.00.
ФАХОВЕ ВСТУПНЕ ВИПРОБУВАННЯ: з 25 липня по 31 липня 2017 р. Конкурсний бал вступника (оцінюється за 100-бальною шкалою) визначається оцінкою, отриманою на фаховому вступному випробуванні.

МАГІСТРАТУРА

Особи, які здобули освітній ступінь "Бакалавр", можуть продовжити навчання для здобуття освітнього ступеня "Магістр" (2 роки навчання)
Набір проводитиметься на спеціальність 091 "Біологія", освітню програму "Біологія" (спеціалізації: біофізика та медична інформатика, біохімія, ботаніка, вірусологія, генетика, еволюційна біологія, зоологія, імунологія, лабораторна діагностика біологічних систем, мікробіологія, молекулярна біологія, фізіологія людини і тварин, фізіологія та екологія рослин, цитологія та гістологія).
2017 року вступати для здобуття освітнього ступеня "Магістр" можуть не лише ті абітурієнти, які мають диплом бакалавра-біолога, а й ті, що мають диплом за іншою спеціальністю, за умови успішного проходження додаткового вступного випробування.
Прийом заяв і документів, фахове вступне випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання на перший курс за освітнім рівнем "Магістр" на заочну форму навчання проводитиметься у наступні терміни:
ПОЧАТОК ПРИЙОМУ заяв і документів – 17 липня 2017 р.
ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙОМУ24 липня 2017 р.
ФАХОВЕ ВСТУПНЕ ВИПРОБУВАННЯ: з 25 липня по 02 серпня 2017 р.

Детальніше з "ПРАВИЛАМИ ПРИЙОМУ ДО КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА У 2017 РОЦІ" можна на нашому сайті та на сайті Університету.

 

Оцініть сторінку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.44 [25 Голоса (ів)]

 : Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.