Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
2
2
год.
4
4
0
0
хв.
3
3
9
9
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Учнівські олімпіади

Скрипник  Наталія В'ячеславівна

Скрипник
Наталія Вячеславівна 

заступник директора ННЦ «Інститут біології та медицини»
Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
доцент кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини,
голова журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології,
член журі Міжнародної біологічної олімпіади

 

 

Предметні учнівські олімпіади з біології є важливими навчально-освітніми заходами і не лише тому, що дають можливість творчо реалізуватися найбільш активній частині школярів і викладачів. Вони дозволяють визначити наявний, реальний стан розвитку предметного напряму, виявити існуючі проблеми, наочно продемонструвати «що ми знаємо» та «що ми вміємо» в біології на рівні середньої школи на сьогоднішній день. А це, у свою чергу, дає можливість зробити прогноз на майбутнє й відкоректувати плани: показуючи реальний рівень індивідуальної професійної компетентності як учасників, так і вчителів, що їх готують, олімпіади дають змогу чітко окреслити напрями подальшого професійного розвитку. 

Більш того такі інтелектуальні змагання відіграють неабияку мотиваційну роль. Вони ініціюють подальший поступальний розвиток в оволодінні предметом і не лише у переможців, але й в учасників. За великим рахунком, наша Олімпіада є не тільки і не стільки змаганням «олімпійців» за особистий «лавровий вінок», скільки змагання «знання» і «незнання», і переможницею в решті решт стає Біологія. 

Крім того, наша Олімпіада не обмежується рівнем предметного іспиту, яким би важливим він і не був. Вона є святом для всіх її учасників, святом наукової творчості, святом спілкування однодумців. Для створення такої святкової атмосфери Олімпіади докладають величезних зусиль як її організатори, так і члени журі, креативним ядром якого вже не одне десятиріччя є високо професійні спеціалісти з різних галузей біології, викладачі й співробітники нашого Інституту. Саме їхньою кропіткою працею, їхніми зусиллями формується пакет завдань для ІІІ і ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, втілюється у життя наукова програма ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади, здійснюється підготовка команди України до участі в Міжнародній біологічній олімпіаді.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.