Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
дн.
год.
хв.
сек.

Кандидат біологічних наук, доцент
доцент кафедри фізіології та анатомії ННЦ «Інститут біології та медицини»

Кравченко Вікторія Іванівна

кімн. 118
Контактний телефон 521-32-83
E-mail: viktoriia_kravchenko@ukr.net
Наукові інтереси: фізіологічні механізми засвоєння інформації, мозкова обробка емоціогенних стимулів.
Викладає:
Обов'язкову навчальну дисципліну: «Анатомія людини», «Анатомія та фізіологія ЦНС»
Дисципліни вільного вибору студента: «Фізіологія видільної та статевої системи», «Розвиток нервової системи».

Академічні ступені:
• 1998 р. - диплом бакалавра (спеціальність «біологія») кафедра фізіології людини і тварин, біологічний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
• 1999 р. - диплом магістра (спеціальність «магістр фізіології людини і тварин, викладач біології») кафедра фізіології людини і тварин, біологічний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
• 2006 р. – диплом кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.13 - "фізіологія людини і тварин" . Тема дисертаційної роботи: «Індивідуально-типологічні особливості реагування людини на дію запахів ефірних олій лимону і лаванди»
Освіта:
• 1994-1999 рр. – навчання на біологічному факультеті Київського університету імені Тараса Шевченка;
• 2000-2004 рр. – навчання в аспірантурі при кафедрі фізіології людини і тварини біологічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.
Професійна кар’єра:
• 1999-2002 рр. – асистент кафедри нормальної фізіології Національного медичного університету іменем О.О. Богомольця;
• 2002-2011 рр. – асистент кафедри фізіології людини і тварин біологічного факультету.
• 2011- по теперішній час - доцент кафедри фізіології та анатомії ННЦ «Інститут біології та медицини»

Викладає:
Обов'язкову навчальну дисципліну: «Анатомія людини» (освітній ступінь "Бакалавр", спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування», програмама підготовки «Лабораторна діагностика» та «Дієтологія»), «Анатомія та фізіологія ЦНС» (освітній ступінь "Бакалавр", спеціальність «Психологія», програмама підготовки «Психологія»).

Членство у наукових товариствах:
2005 р. - по теперішній час – член Українського фізіологічного товариства.
2010 р. - по теперішній час – член Українського товариства нейронаук та FENS
З 2014 р. член науково-методичної комісії ННЦ "Інститут біології та медицини" Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Публікації: автор близько 85 наукових та навчально-методичних праць.

Вибрані наукові публікації:

1. M. P. Bondarenko (M. P. Rassomagina), O. V. Bondarenko, V. I. Kravchenko, N. Ye. Makarchuk. EEG Activity in Dextrals and Sinistrals during Visual Monocular/Binocular Perception of Verbal Emotionally Colored Information // Neurophysiology (2016) 48:P. 43-53. doi:10.1007/s11062-016-9567-9.

2. Mariia Rassomagina, Victoria Kravchenko, Mykola Makarchuk Electrophysiological correlates of monocular dominant eye perception of verbal stimuli in emotional Stroop-test // Biologija, Vol 60, No 2 (2014), P.79-95.
3. K. Yu. Demidova, V. V. Dubovik, V. I. Kravchenko, N. E. Makarchouk. EEG Activity during Viewing of Neutral and Emotionally Colored Pictures by Men and Women with Different Levels of Empathy // Neurophysiology June 2014 Volume 46, Issue 2, pp 160-168
4. N. E. Makarchuk, K. Yu. Maksimovich, V. I. Kravchenko, S. A. Kryzhanovskii Modifications of EEG Activity Related to Perception of Emotionally Colored, Erotic, and Neutral Pictures in Women during Different Phases of the Ovulatory (Menstrual) Cycle // Neurophysiology. – 2011. Vol. 42, № 5, DOI: 10.1007/s11062-011-9170-z
5. Лисенко Я., Кравченко В. Порівняльний аналіз психофізіологічних функцій студентів, що навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями "спеціаліст" та "магістр" // Вісник КНУ, серія «Біологія», Вип. 61, 2012. – С.39-42.
6. Кравченко В.І., Демченко Ю.С., Максимович К.Ю., Макарчук M.Ю. Варіативність серцевого ритму у жінок в різні фази менструального циклу // Вісник КНУ імені Тараса Шевченка. Серія біологія – Вип.52-53. – 2008.-С. 52-55.
7. Макарчук Н.Е. Кравченко В.И. Свойства психофизиологических функций при экспозиции запахов эфирных масел лимона и лаванды у обследуемых с различной субъективной оценкой этих запахов // Нейронауки. – 1 (1) – 2005. – С.32-39.
Вибрані методичні праці:
1. «Фізіологія поведінки»: методичні рекомендації до лабораторних занять / В.І. Кравченко, М.Ю. Макарчук / Упоряд. В.І.Кравченко – К. : ТОВ «РА «АМТ», 2016. – 87 с.
2. Чернінський А.О., Кравченко В.І., Комаренко В.І. Анатомія та фізіологія нервової системи людини: навчальний посібник для студентів / А.О. Чернінський, В.І.Кравченко, В.І.Комаренко – К.: ТОВ «РА «АМТ», 2013 - 126 с.
3. Чернінський А. О., Кравченко В. І., Комаренко В. І. Анатомія і еволюція центральної нервової системи: навчальний посібник для студентів - К. : ТОВ «РА «АМТ»,, 2012 - 108 с.
4. Кравченко В. І., Комаренко В. І. Робочий зошит для практичних занять з анатомії людини // Київ: ООО «Геопринт», 2011. 160 с.
5. Психофізіологія: навчальний посібник / М. Ю. Макарчук, Т. В. Куценко, В.І. Кравченко, С. А. Данилов - К. : ООО "Інтерсервіс", 2011 - 329 с.
6. Кравченко В.І., Чернінський А. О., Макарчук М. Ю. Методичні рекомендації до практичних занять з спецкурсу "Психофізіологія" - К. : ООО "Геопринт", 2010 – 74 с.
7. Методичні вказівки до практикуму з фізіології центральної нервової системи. Данилов С.А., Кравченко В. І., Куценко Т.В., Макарчук М.Ю. – Київ, Фітосоціоцентр. – 2007. – 78 с.