Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"НовиниВідбувся день відкритих дверей 2017 - 25 лютого
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

Стрічка новин

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

В ННЦ «ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ»
ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!!

25 лютого 2017 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» був проведений п’ятий у цьому навчальному році День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти та їхні батьки відвідали кафедри нашого Інституту, ознайомилися із напрямками їхньої педагогічної та наукової діяльності та мали змогу безпосередньо поспілкуватися із викладачами.

DSC 4498  DSC 4504
 DSC 4490  DSC 4662
 DSC 4483  DSC 4525
 DSC 4543  DSC 4612

Після знайомства з кафедрами відбулася зустріч наших гостей з адміністрацією ННЦ «Інститут біології та медицини»: заступниками директора з науково-педагогічної роботи Компанцем Т.А., Баланом П.Г. та Скрипник Н.В., під час якої обговорювалися загальні питання щодо правил вступу до Інституту, навчання й побуту студентів. В.о. завідувача кафедри біохімії, професор Савчук О.М., в.о. завідувача кафедри фундаментальної медицини, професор Фалалєєва Т.М., доцент кафедри біології рослин, к.ф-м.н. Шпагін В.Ф. та асистент кафедри екології та зоології, к.б.н. Проценко Ю.В. ознайомили наших гостей із освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка студентів в нашому Інституті, та новими програмами, за якими планується проводити набір абітурієнтів у 2017 році. Співробітники Інституту відповіли на численні запитання наших гостей, які свідчать про зростання інтересу як до можливості навчання в ННЦ «Інститут біології та медицини», так і до біології у цілому.

Ми сподіваємось, що Дні відкритих дверей
сприятимуть професійній орієнтації школярів
і допоможуть талановитим юним біологам
зробити правильний вибір!

УВАГА!!!
25 лютого 2017 року відбувся п’ятий,
проте далеко не останній
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!!

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАШИМИ ОГОЛОШЕННЯМИ!!

Детальніше подивитись ФОТОЗВІТ  заходу

Оцініть новину