Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
9
9
7
7
дн.
0
0
4
4
год.
3
3
5
5
хв.
0
0
3
3
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

Анатомія рослин - заочне

Дисципліна «Анатомія рослин» є базовою нормативною дисципліною для спеціальності „біологія”, що викладається в IIІ і IV семестрах в обсязі 2 кредитів (за Європейською Кредитно-Трансферною Системою ЕСТS), а саме 72 год., з яких 14 годин аудиторних занять, з них 10 годин лекцій, 4 години лабораторних занять і 58 годин самостійної роботи і підсумовується іспитом.

Детальніше...Анатомія рослин - стаціонар

Дисципліна «Анатомія рослин» є базовою нормативною дисципліною для спеціальності „біологія”, що викладається в І семестрі в обсязі 2 кредитів (за Європейською Кредитно-Трансферною Системою ЕСТS), а саме 90 год., з яких 36 години аудиторних занять, з них 18 годин лекцій, 18 годин лабораторних занять і 54 години самостійної роботи і підсумовується іспитом.

Детальніше...Фізіологія рослин - заочне

Дисципліна «Фізіологія рослин» є базовою нормативною дисципліною для спеціальності «біологія», що викладається протягом 5-о, 6-о, 7-о семестрів в обсязі 6,5 кредитів (за Європейською Кредитно-Трансферною Системою ECTS ), а саме: 234 год, з яких у 5-ому семестрі 12 годин аудиторних занять, з них 8 годин лекцій, 4 години лабораторних занять і 100 годин самостійної роботи, та у 6-ому семестрі 12 годин аудиторних занять, з них 4 години лекцій, 8 годин лабораторних занять і 82 годин самостійної роботи, що підсумовуються заліком та у 7-ому семестрі дисципліна складається з 8 годин аудиторних занять, з них 8 годин лекції і 20 годин самостійної роботи, що підсумовуються контрольною роботою та іспитом.

Детальніше...Фізіологія рослин - стаціонар

Дисципліна «Фізіологія рослин» є базовою нормативною дисципліною для спеціальності “біологія”, що викладається протягом I та II семестрів в обсязі 6 кредитів (за Європейською Кредитно-Трансферною Системою ECTS), а саме 258 год, з яких у I семестрі 72 години аудиторних занять, з них 36 годин лекцій, 36 годин лабораторних занять і 60 годин самостійної роботи, що підсумовуються заліком та у II семестрі дисципліна складається з 68 годин аудиторних занять, з них 34 лекції, 34 години лабораторні заняття і 58 годин самостійної роботи, що підсумовуються іспитом.

Детальніше...: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.