Grafik zymovoy sesii 2017-2018
Grafik zymovoy sesii zaochn 2017-2018
rozklad zanyat 2017 2018
Timetables for Medicine 2017 2018
Topics for final exam tests
Rules Regulations for Medical Students
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2018 data

До ВЕСНИ залишилось...
1
1
2
2
6
6
дн.
1
1
7
7
год.
2
2
9
9
хв.
2
2
3
3
сек.

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo    Telegram Messenger 67x67

 

 ШКОЛЯРАМ

 image003  Bioshkola LOGO Ukrainian student's Biology Olympiad   olimp pic blue

Майбутнє починається сьогодні! Розуміння беззаперечності цього твердження надає нам натхнення у роботі з молодим поколінням.

В Інституті розгорнута широка програма по роботі з обдарованою молоддю, програма, яка постійно доповнюється новими напрямами та формами. Викладачі, співробітники, аспіранти й, навіть, студенти є постійними членами журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, Всеукраїнського біологічного турніру. В стінах нашого Інституту вже більше 6 років за підтримки Міністерства освіти і науки України працює Всеукраїнська біологічна школа для обдарованих дітей «Від теорії до практики один крок». З 2016 року в рамках Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна», на якій була сформована окрема секція «Загальна біологія» для школярів, за підтримки Міністерства освіти і науки України проводиться Всеукраїнський біологічний турнір для школярів «Від теорії до практики один крок». У жовтні – грудні силами студентів, аспірантів, співробітників та викладачів Інституту за підтримки Міністерства освіти і науки України у навчальних закладах міста Києва (та за його межами) проводиться волонтерська акція «Біологія – наука майбутнього».

Ми маємо великий досвід роботи й добре розуміємо, що наші зусилля не є марними, бо направлені вони на популяризацію біології та сприяння професійної орієнтації школярів, пошуку талановитих юних біологів, а відтак - формуванню нового покоління студентства, яке свідомо обирає свій фах.

 image005  image006
 image007  image008

 

Шановні юні друзі!
Приєднуйтесь до нашого кола! Тут ви знайдете підтримку,
кваліфіковану пораду й професійну допомогу!
Ми допоможемо Вам зорієнтуватися в сучасній Біології,
допоможемо відкрити в ній для себе нові горизонти!

: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.