Grafik zymovoy sesii 2017-2018

Shevch vesna goryzont

ВИМОГИ ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДІ

Тези доповіді подаються українською або англійською мовою. Обсяг тексту – до 1 сторінки формату А4, всі поля – 2 см, шрифт Times New Roman, кегль 12, інтервал – одинарний, абзац – 1,25 см. У разі публікації тез українською мовою слід обов’язково подати резюме англійською (5–6 рядків). Рисунки та графіки не приймаються. У посиланнях на літературні джерела у тексті слід подати прізвище автора та рік публікації у квадратних дужках [Bradford, 2016].

Зразок оформлення тез доповіді для друку у збірнику

Шевченко Т., Коваленко С., Бойко О.
ВІДПОВІДЬ ФЕНОЛЬНОГО МЕТАБОЛІЗМУ В РОСЛИНАХ СОЇ,
ІНДУКОВАНА АЛЮМІНІЄВОЮ ТОКСИЧНІСТЮ

ННЦ «Інститут біології та медицини»
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
вул. Володимирська, 64/13,Київ, 01601, Україна
e-mail: shevchenko.taras@gmail.com

Shevchenko T., Kovalenko S., Boiko O. RESPONSE OF PHENOLIC METABOLISM IN SOYBEAN PLANTS INDUCED BY ALUMINIUM TOXICITY. Glycine genus is one of the taxonomic units...

Текст тез доповіді українською…

! Оргкомітет залишає за собою право редагувати та відхиляти тези, які не відповідають тематиці конференції або не оформлені згідно зі зазначеними вимогами. Тези повинні бути збережені у форматі *.rtf. Назва файлу тез повинна містити прізвище першого автора, наприклад, shevchenko_tezy.rtf.

ВИМОГИ ДО ДОПОВІДІ

Тривалість усної доповіді – до 7 хвилин. Презентація має бути записана в програмі Microsoft PowerPoint на flash-носії. Доповідачі будуть забезпечені мультимедійним проектором.

Максимальний розмір стендової доповіді – 841×1189 мм (А0). Рекомендований розмір заголовка доповіді – не менше 100 пт, розмір тексту – не менше 22-24 пт, міжрядковий інтервал – 1,5.

! Учасникам з України рекомендуємо дублювати англійською мовою назву доповіді (усної чи стендової), підписи до таблиць і рисунків, висновки тощо.

Оцініть сторінку  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]