Навчально-науковий центр "Інститут біології та медицини"Секція загальна біологія для школярів

Shevch vesna goryzont

СЕКЦІЯ «ЗАГАЛЬНА БІОЛОГІЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ»

В рамках роботи XV Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances» планується робота секції «Загальна біологія для школярів», на засіданні якої будуть заслухані доповіді зареєстрованих учасників. Для юних дослідників це чудова нагода проявити себе, продемонструвати свої власні наукові наробки та випробувати свій дослідницький потенціал у колі однодумців, захоплених наукою про життя.

Тези доповіді, оформлені згідно загальних для участі в конференції вимог, будуть включені до збірника матеріалів конференції.

! Тези мають містити інформацію про власні дослідження або розробки автора/авторів, бути вичитані, не містити орфографічних, пунктуаційних, стилістичних та смислових помилок. Розміщення графіків, таблиць і рисунків не допускається. Матеріали, що не відповідають вказаним вимогам або тематиці конференції, будуть відхилені. Всі матеріали будуть проходити професійне рецензування, тому просимо до написання матеріалів віднестися відповідально.

Для участі у роботі конференції (секція «Загальна біологія для школярів») необхідно сплатити організаційний внесок у розмірі 100 грн.

Контактна особа для учасників секції «Загальна біологія для школярів»:
кандидат біологічних наук, асистент кафедри екології та зоології
Наталія Петрівна Кілочицька
nkilochytska@gmail.com