rozklad zanyat 2017 2018
kalendar tyjniv
 pytannya vidpovidi 1
grafik navch proc ZFN
grafik navch proc DFN 2017 2018
oformlrnnya kursovyh robit

Опечатка на сайті

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Shevch vesna 2017 data site small

Ми у соцмережах

    facebook-logo    Telegram Messenger 67x67

    YouTube logo

 

Про напрям

Київський національний університет імені Тараса Шевченка є флагманом сучасної освіти і науки, де створені необхідні умови для отримання біологічної та сільськогосподарської освіти найвищого рівня. Саме тут ви маєте унікальну можливість стати фахівцем з фітоландшафтного проектування, організації та утримання зелених зон, реконструкції наявних зелених та рекреаційних зон відповідно до стандартів європейської та світової практик ландшафтної архітектури, зеленого будівництва та садово-паркового господарства.
Ви будете вивчати історію світового садово-паркового мистецтва, ландшафтне проектування, ландшафтну графіку, комп’ютерне моделювання середовища, топіарне мистецтво, вертикальне озеленення, садово-паркове будівництво, озеленення населених пунктів, квітникарство відкритого і закритого ґрунту, основи аранжування і композиції
Набуті в Київському національному університеті знання зроблять вас висококваліфікованими фахівцями та забезпечить вам конкурентоспроможність на ринку праці, оскільки ви володітимете не тільки класичними фундаментальними знаннями, але і новітніми практичними методами з питань проектування всіх типів насаджень, догляду за ними на основі детального вивчення біології декоративних рослин, реконструкції і реставрації старовинних і сучасних садово-паркових об'єктів, декоративного садівництва.
Фахівці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, підготовлені на основі комплексного підходу, який передбачає синтез класичних методів та сучасних технологій, зможуть не лише забезпечити реалізацію традиційних типових задач діяльності у сфері садово-паркового господарства, але й ефективно впроваджувати в практику зеленого будівництва новітні технологічні розробки, які сприятимуть збереженню та раціональному використанню природних ресурсів, оптимізації навколишнього середовища, соціальному захисту населення та зростанню рівня комфорту життя громадян України.
Випускники нашого вузу, що отримають кваліфікацію “бакалавр садово-паркового господарства”, зможуть працювати в державних установах і в приватних структурах ландшафтними дизайнерами, інженерами, фахівцями зеленого будівництва в ботанічних садах, паркових комплексах, розсадниках, спеціалізованих агрофірмах, садових центрах, підприємницьких структурах, а також в наукових організаціях установ лісового та садово-паркового господарства, біотехнологічних лабораторіях, підприємствах агропромислового комплексу.: Как быстро продать квартиру. Хочу продать комнатную квартиру сейчас. Продать свою квартиру без посредников. Учить objective c с нуля. Качественные уроки по objective c с нуля. Блог о objective c. Гусеничные вездеходы самоделки. Лучшие вездеходы самоделки своими руками. Самоделки вездеходы своими руками видео. В каком банке взять кредит. Советуйте где можно взять выгодный кредит быстро. Какой кредит лучше взять.
Какой автомобиль купить сегодня. Посоветуйте какой автомобиль выбрать бюджетный. Хочу выбрать новый автомобиль. Как установить линукс. Где линукс официальный сайт найти. Уроки по линукс с нуля. Быстрый ремонт натяжных потолков. Качественный ремонт потолка своими руками. Ремонт потолков на кухне. Скачать шаблоны для Joomla. Где скачать Joomla шаблоны бесплатно. Скачать свежие шаблоны для Joomla.