Про напрям

Київський національний університет імені Тараса Шевченка є флагманом сучасної освіти і науки, де створені необхідні умови для отримання біологічної та сільськогосподарської освіти найвищого рівня. Саме тут ви маєте унікальну можливість стати фахівцем з фітоландшафтного проектування, організації та утримання зелених зон, реконструкції наявних зелених та рекреаційних зон відповідно до стандартів європейської та світової практик ландшафтної архітектури, зеленого будівництва та садово-паркового господарства.
Ви будете вивчати історію світового садово-паркового мистецтва, ландшафтне проектування, ландшафтну графіку, комп’ютерне моделювання середовища, топіарне мистецтво, вертикальне озеленення, садово-паркове будівництво, озеленення населених пунктів, квітникарство відкритого і закритого ґрунту, основи аранжування і композиції
Набуті в Київському національному університеті знання зроблять вас висококваліфікованими фахівцями та забезпечить вам конкурентоспроможність на ринку праці, оскільки ви володітимете не тільки класичними фундаментальними знаннями, але і новітніми практичними методами з питань проектування всіх типів насаджень, догляду за ними на основі детального вивчення біології декоративних рослин, реконструкції і реставрації старовинних і сучасних садово-паркових об'єктів, декоративного садівництва.
Фахівці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, підготовлені на основі комплексного підходу, який передбачає синтез класичних методів та сучасних технологій, зможуть не лише забезпечити реалізацію традиційних типових задач діяльності у сфері садово-паркового господарства, але й ефективно впроваджувати в практику зеленого будівництва новітні технологічні розробки, які сприятимуть збереженню та раціональному використанню природних ресурсів, оптимізації навколишнього середовища, соціальному захисту населення та зростанню рівня комфорту життя громадян України.
Випускники нашого вузу, що отримають кваліфікацію “бакалавр садово-паркового господарства”, зможуть працювати в державних установах і в приватних структурах ландшафтними дизайнерами, інженерами, фахівцями зеленого будівництва в ботанічних садах, паркових комплексах, розсадниках, спеціалізованих агрофірмах, садових центрах, підприємницьких структурах, а також в наукових організаціях установ лісового та садово-паркового господарства, біотехнологічних лабораторіях, підприємствах агропромислового комплексу.